Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бахмутський Демон 👹
Додано 14 лип 2024

Бахмутський Демон 👹

@bahshiddemon
Кількість підписників: 173 001
Фото: 250
Відео: 184
Посилання: 199
Опис:
Для друзів просто Демон. [email protected]
Джерело

Бахмутський Демон 👹 | Багато раніше писали про розформування Інтернаціональних легіонів, але...

Логотип телеграм спільноти - Бахмутський Демон 👹 Бахмутський Демон 👹 @bahshiddemon
150 000 Охват/переглядів 2026-01-06 10:13 Повідомлення №3013
Багато раніше писали про розформування Інтернаціональних легіонів, але не питали безпосередньо в пациків звідти, що вони думають. Ось відео воїнів Чечена і Діда, які розказали по ситуації.Командир Інтернаціонального легіону Чечен каже про перехід свого підрозділу до 475окремого штурмового полку “CODE 9.2”.Він розповідає, що звійськовослужбовцями підрозділу, в якому тепер служитиме, він перетинався ще у 2022 та 2023 роках. Вони добре знають один одного, працювали разом в рамках окремих операцій. Попри різні чутки Чечен каже, що Інтерлегіон нікуди не зникає, в “CODE 9.2” вони зберігають як свою назву, так і вже відомий багатьом шеврон. В самуінтеграцію в 475 ОШП Чечен вважає наступним етапом розвитку свого підрозділу.А Дід каже, що в полку є своя артилерія, велика складова БпЛА, НРК, бронемашини. У легіону ж такого ніколи не було”. Андрій “Дід” Міщенко - це начальник штабу 475 окремого штурмового полку “CODE 9.2”. Вінрозповів про перехід 1 Інтернаціонального легіону до ОШП.Цікавий розклад.