Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бахмутська міська рада🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Бахмутська міська рада🇺🇦

@bahmutrada
Кількість підписників: 1 927
Фото: 26,100
Відео: 1,620
Посилання: 2,380
Опис:
Офіційний канал Бахмутської міської ради.

👥 Кількість підписників

1 927
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

305
Середній/День:: 213
Середній/Тиждень:: 293
ERR: 15.83%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 0.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Чітко розуміємо, що обговорюється між Росією та керівництвом Білорусі. Пішла зараз більша активність росіян – я маю на увазі, у розмові з Олександром Лукашенком. Хочуть значно більше втягнути Білорусь у війну та саме з території Білорусі розпочати додаткові агресивні операції – або проти нашого Чернігівсько-Київського напрямку, або проти однієї з країн у НАТО, які поруч із Білоруссю. Звісно, ми будемо і надалі захищати Україну, захищати наших людей, українців. Я доручив нашим Силам оборони та безпеки України підготувати план реагування, і на Ставці ми розглянемо та затвердимо. Чернігівсько-Київський напрямок ми будемо посилювати. Партнери теж знають, що відбувається і до чого схиляють Білорусь. Є в нас і російські документи, у яких пропонуються цілі для ударів по Києву та інших наших містах – по політичних та військових обʼєктах, де може бути керівництво армії, уряд, і тут, по Банковій. Давно вони виношують цей план. Зараз, після Ірану, знов активізувались – шукають, де ми знаходимось, де ми буваємо. Так само про інших людей з українського керівництва, з розвідки, наших спеціальних служб. Дехто там, у Москві, так і не зрозумів, що українці ніколи не здадуть свою незалежність, і в будь-якому випадку – на Банковій чи без Банкової – свою землю, свій суверенітет, свою державу ми не здамо.
Пліч-о-пліч: Бахмут та Гостомель об’єднують зусилля у боротьбі з онлайн-насильствомУ межах проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» відбулася онлайн-зустріч молоді Бахмутської та Гостомельської громад. Попри те, що мешканці Бахмута наразі розсіяні по всій країні, а Гостомель проходить шлях відновлення після деокупації, спільні виклики сьогодення вимагають єдиних цифрових рішень. Головною темою діалогу стала безпека в цифровому просторі та презентація інноваційного інструменту — чат-бота «Берегиня».Ідея створення цього віртуального помічника належить членам молодіжної ради Бахмутської громади. В умовах війни проблема домашнього та сексуального насильства, зокрема і в онлайн-мережі, набула особливої гостроти.«Берегиня» — це результат роботи над складною архітектурою з десятків сценаріїв. Бот надає алгоритми дій для тих, хто став свідком або жертвою насильства, пропонуючи контакти психологів, юристів та соціальних служб.Єдність громад вимірюється не кілометрами, а готовністю підтримувати один одного та впроваджувати інструменти, які здатні захистити людину навіть на відстані одного кліку.#плічОпліч
Взяв участь у Конгресових слуханнях щодо адміністрування місцевих податків і зборів органами місцевого самоврядування. Серед учасників слухань — заступник Керівника Офісу Президента Віктор Микита, Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко, народні депутати, представники уряду, Державної податкової служби, Казначейства та керівники областей і громад з усієї країни.Для Донеччини це практичне питання виживання громад. Через війну, руйнування та релокацію бізнесу місцеві бюджети втратили частину надходжень, але громади продовжують забезпечувати людей послугами, підтримувати критичну інфраструктуру, евакуацію та допомогу військовим.Обговорили розширення повноважень громад у сфері адміністрування податків, цифровізацію процесів, зміни до Податкового кодексу та механізми підтримки прифронтових територій.Важливо, щоб громади навіть в умовах війни мали реальні інструменти для наповнення бюджетів і стабільної роботи.Дякую центральній владі за увагу до потреб на місцях!Працюємо далі.
Я хочу подякувати сьогодні європейським нашим партнерам: була зустріч на рівні радників з питань національної безпеки. Ми поступово просуваємо тему виробництва антибалістики у Європі – ми формуємо антибалістичну коаліцію. Варто це зробити, і зараз ми ближче до результату, ніж будь-коли. У сьогоднішній зустрічі країн по антибалістиці були представлені 13 країн і офіс Генерального секретаря НАТО. Важлива, дуже важлива ініціатива. Загалом зараз українські позиції на фронті та в наших далекобійних санкціях та у спільних результатах із партнерами найвищі за роки. Треба тримати рівень, досягати результатів. І саме це ми і робимо. Кожен виклик, який є при цьому, все, через що ми проходимо, повинно завершуватись одним – тим, що ми всі так чи інакше допомагаємо Україні, робимо сильнішою нашу оборону, робимо вигіднішими наші спільні українські зовнішньополітичні позиції. Не буває перемог когось одного, і не буває стійкості когось окремо. Треба дійти до головної цілі, і це наша спільна ціль, яку ми не здаємо. Ми не здаємо нашу землю, наш суверенітет. Я вдячний усім українцям, усім українкам, хто разом на цьому шляху. Україна має вистояти у війні, захистити свою незалежність, гарантувати безпеку людям. Це обовʼязково буде. Слава Україні!
Америка залишається в дипломатичному процесі. Ясно, що війна в Ірані привертає зараз найбільше уваги Америки та Президента Сполучених Штатів. Але там є пріоритет і підтримка американського народу закінчити і цю війну у Європі. І саме російська війна впливає глобально на технологічні зміни – на жорсткий розвиток самої технології війни. Через цю російську агресію вбивства стали більш масштабними і загрози – більш небезпечними, особливо все, що стосується дронів. Багато партнерів це розуміють: уже 20 держав працюють з Україною на різному рівні, щоб були в нас із ними Drone Deals. З частиною країн уже є політичні домовленості, і будуть контракти виробників, і вже наша військова експертиза дає результати. З частиною країн невдовзі підпишемо політичні угоди. Розпочали підготовку такої угоди Drone Deal також із Канадою, і це дуже вагоме розширення безпекової співпраці. Як на американському напрямку, так і у Європі ми стараємося зробити все можливе, щоб ми могли тут, в Україні, або спільно з партнерами виробляти достатньо антибалістичних ракет. Це постійне наше завдання – додаткові ракети для ППО.
💞Сьогодні у Києві в конгресно-виставковому центрі «Парковий» бахмутяни долучилися до великої родинної зустрічі Донеччини з нагоди Дня матері та Дня сім’ї, ініційованої управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та Благодійним фондом «Об’єднання світових культур».Захід об’єднав дітей, батьків, багатодітні родини, представників територіальних громад Донецької області, гуманітарних осередків, громадських організацій, творчих колективів і партнерів. Подія стала можливістю побути серед своїх, поспілкуватися та хоча б ненадовго повернути відчуття дому.Організатори привітали присутніх і подякували матерям та родинам за любов, силу й витримку, які сьогодні допомагають вистояти та рухатися вперед. До заходу долучилася й команда Бахмутської громади на чолі з заступником міського голови Сергієм Родіним.Під час урочистостей нагородили переможців обласного творчого конкурсу «Сім’я Донеччини: від покоління до покоління». Роботи учасників стали щирими історіями про сімейні традиції, пам’ять поколінь, любов до рідних і те, що передається від серця до серця.Особливу атмосферу свята створили творчі виступи вокалістів Донеччини. Серед них — солісти закладів культури Бахмутської громади Захар Пшонка та Юлія Іджилова, чиї голоси наповнили залу теплом і щирими емоціями.У межах заходу діяли три тематичні платформи:▪️«Родина в центрі підтримки: можливості, безпека, розвиток»;▪️«Хаби Донеччини у місті Київ: простори підтримки, єдності та взаємодії»;▪️«Релоковані заклади Донеччини: підтримка, послуги, стійкість».Спікери обговорювали питання підтримки родин, психологічної допомоги, розвитку громад у релокації, освітніх можливостей та взаємодії між громадами Донеччини. На одній із платформ була презентована робота осередку підтримки бахмутян у місті Київ «Я повернусь Бахмут», який став важливим місцем зустрічей, спілкування та взаємодопомоги для мешканців нашої громади.Бахмутські майстрині Наталя Решетняк і Тетяна Волошина проводили творчі активності для дітей та всіх охочих. Учасники створювали брелоки-бабки з ниток і виготовляли сонечка для матусь. Діти з захопленням долучалися до майстерок, наповнюючи простір натхненням.Поруч працювала ще одна локація, де психолог бахмутського закладу освіти Інна Ткаченко знайомила дітей з собакою-обіймакою «Хібукі». Малеча могла обійняти вухастого друга, відчути спокій, турботу та позитивні емоції, що так необхідні кожній дитині.Виставка ужиткового мистецтва Бахмутської громади привертала увагу гостей своєю самобутністю, майстерністю та глибиною українських традицій, викликаючи щире захоплення у відвідувачів. Цей день пройшов у теплій, щирій і по-родинному затишній атмосфері. Він ще раз нагадав: Донеччина живе у людях — у підтримці одне одного, у спільних зустрічах, творчості, турботі та вірі у спільне майбутнє.➡️Більше фото#Яповернусь_Бахмут#ЗБахмутомусерці_Київ
В осередку «З Бахмутом у серці. Жовті Води» відбулося особливе засідання клубу «Натхнення», присвячене Дню Європи.Зустріч стала простором теплого спілкування, нових відкриттів і культурного взаємообміну.Із чого починався Європейський Союз? Які цінності допомогли йому стати символом єдності та співпраці? Учасники заходу поринули в історію створення європейської спільноти через змістовну презентацію та разом з організаторами говорили про те, на чому тримається сучасна Європа — солідарність, повага до прав людини, культурне різноманіття й підтримка одне одного.Бахмутяни продемонстрували чудову ерудицію, відповідаючи на запитання про європейські столиці, прапори та видатних особистостей.Найбільш атмосферною частиною зустрічі стала кулінарна презентація. На столі розгорнулася справжня гастрономічна мандрівка Європою: Франція та Італія знайомили гостей із вишуканими смаками, а Україна по-особливому об’єднала всіх домашніми варениками з картоплею, шкварками та золотистою цибулькою, які з любов’ю приготували бахмутянки.«Такі зустрічі дарують відчуття єдності. Це тепло людського спілкування, щирі розмови та віра у спільне європейське майбутнє», — ділилися враженнями учасники заходу.#ЗБахмутомусерці_ЖовтіВоди
Сьогодні – наші воїни, бойові бригади: 31-ша, 67-ма механізовані, 20-й армійський корпус. Хочу вам подякувати, воїни! Зараз, 8 травня, коли більшість світу згадує та вшановує памʼять воїнів Другої світової війни – тих, хто розбив нацистів, – треба відчувати, що сьогоднішні російські нацисти продовжують свою війну та все ще намагаються повернути ті самі божевільні порядки, які програли в Другій світовій. Наш захист проти російського вторгнення – це захист не тільки однієї України, це не тільки захист нашої незалежності. Росія погрожує майже всім своїм сусідам, всій Європі, а не комусь одному. Саме в таких лісах, на таких землях, як ці, – на Дніпровщині, на сході нашої країни, на Донбасі, Харківщині, Сумщині, також на Чернігівщині – попередні покоління українців билися проти окупанта в Другій світовій. Зараз тут наші українські герої захищають життя народу і право народу на життя – захищають від цього російського окупанта, який так схожий на того, з ХХ століття. Ми обовʼязково захистимо життя України, захистимо нашу незалежність – без сумнівів.
Вдячний нашим воїнам за влучність: українські Сили спеціальних операцій та інші складові нашого захисту. Є результати далекобійних санкцій. Зокрема, щодо регіону Каспійського моря – проти ракетного корабля, який може запускати «калібри». Також є влучання в Пермському регіоні щодо об’єкта нафтової галузі – це понад півтори тисячі кілометрів від нашого державного кордону. Були й інші влучання. За даними нашої розвідки, результати наших відповідей по Брянському напрямку, по Туапсе, по деяких особливих нафтових об’єктах Росії – результати задовільні для нас. Україна пропонувала Росії припинити вогонь, і це вже далеко не перша пропозиція. Цього разу – припинити вогонь із 6 травня. Україна готова була забезпечити повну тишу, але у відповідь на цю нашу мирну пропозицію були тільки нові російські удари, нові погрози з боку Росії. Вони хочуть від України дозволу провести їхній парад, щоб вийти на площу безпечно на годину раз на рік, а потім далі знов убивати наших людей і воювати. Вже росіяни говорять про удари після 9 травня. Дивна й точно неадекватна логіка російського керівництва. Маємо і звернення від деяких держав, близьких Росії, про те, що їхні представники збираються бути в Москві. Дивне бажання… в ці дні. Ми не рекомендуємо.
Асоціація правників України запрошує взяти участь у V Конференції з митного права та міжнародної торгівлі🔹Асоціація правників України запрошує взяти участь у V Конференції з митного права та міжнародної торгівлі, яка відбудеться 7 травня 2026 року (09:30 – 19:30) у місті Львів (місце проведення буде повідомлено додатково зареєстрованим учасникам у листі-підтвердженні участі).🔹Конференція є ключовою професійною подією для юристів, бізнесу, представників державних органів, судової влади та експертів у сфері міжнародної торгівлі. Сфера міжнародної торгівлі та митного регулювання перебуває у фокусі масштабних трансформацій, зумовлених євроінтеграційними процесами, воєнною економікою, безпековими викликами та адаптацією українського законодавства до права Європейського Союзу.🔹Детальна інформація розміщена на сайті Асоціації правників України: https://uba.ua/ukr/events/v-konferencja-z-mitnogo-prava-ta-mzhnarodnoi-torgvl🔹Умови участі: передбачена сплата організаційного реєстраційного внеску. За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся за телефоном: 096 18 47 268 або на електронну пошту: [email protected].🔹Приєднуйтеся до заходу та долучайтеся до обговорення актуальних питань митного регулювання, міжнародної торгівлі та адаптації українського законодавства до права Європейського Союзу у форматі пленарних сесій та фахових дискусій.