Джерело
Багачевська міська рада | ️Війна наздоганяє і в мирному житті – сьогодні наша громада провела ос...
1 580 Охват/переглядів
2026-02-27 13:15
Повідомлення №24790
▪️Війна наздоганяє і в мирному житті – сьогодні наша громада провела останнім шляхом вдячності і шани колишнього військового, який боронив країну з квітня 2022 року - Жовнером Костянтином Степановичем.▪️Церемонія прощання відбулась на Алеї Слави. Міський голова висловив щирі слова співчуття батькові Костянтина Степану Васильовичу, рідній сестрі Наталії Степанівні, двоюрідним сестрам Таїсі Вікторівні та Людмилі Михайлівні, а також всім друзям і знайомим Кості, для яких його смерть є тяжкою втратою. 🔹Костянтин народився 3 листопада 1971 року в нашому місті в родині робітників. Навчався у школі №1. Був активним учасником художньої самодіяльності міського Палацу культури. Тому не вагаючись після закінчення школи вступив до Канівського училища культури, яке закінчив у 1990 році.🔹Трудову діяльність розпочав у Канівському міському будинку культури керівником вокально-інструментального ансамблю. Після строкової служби працював у Канівському районному будинку культури гітаристом гурту "Мармелад".🔹З 1994 року, з невеликими перервами, до травня 2021 року працював у Палаці культури нашого міста керівником народного аматорського рок-гурту "Постскриптум" та артистом оркестру.🔹Любов до музичного мистецтва проніс через все своє життя, залишившись вірним музиці до останнього подиху. Чудово володів грою на гітарі та саксофоні.🔹Попри тонку душу музиканта, коли на нашу землю напала рашистська навала –добровільно став на захист держави. Боронив країну у найгарячіших точках Донеччини, зокрема в районі міста Лиман. Служив старшим механіком-водієм механізованого батальйону однієї з військових частин Сухопутних військ ЗСУ. ▪️Але так сталось що згодом за станом здоров'я не зміг продовжувати службу. Війна наложила на життя Костянтина свою смертельну печатку і 18 лютого 2026 року у 54-річному віці він відійшов у Вічність.▪️Поховали солдата Костянтина Жовнера на Алеї Героїв під звуки Державного гімну у виконанні його колег – духового оркестру міського Палацу культури.🙏Вічна слава всім нашим співвітчизникам, які своїм життям вписали в літопис держави героїчні сторінки боротьби за незалежність, волю та щасливе майбутнє України.