Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🧸 bad барліг
Додано 06 січ 2025

🧸 bad барліг

@badactress
Кількість підписників: 1 639
Фото: 904
Відео: 114
Посилання: 213
Опис:
лігво баби стресс та її ведмедиків 🩷💛
Джерело

🧸 bad барліг | 1. Я просто хотіла асоціативний символ, і щоб він був простий, але не ...

Логотип телеграм спільноти - 🧸 bad барліг 🧸 bad барліг @badactress
589 Охват/переглядів 2025-02-02 20:44 Повідомлення №2622
1. Я просто хотіла асоціативний символ, і щоб він був простий, але не заюзаний як зайчики чи котики. Я це вигадала рік тому, прописала як стратегію особистого бренду, а потім, я каже моя подруга, випадково загазлайтила себе, що дуже люблю плюшевих ведмедів і шо з ними в моєму житті багато чого було пов’язане (я просто провела паралелі і знайшла багато повʼязаного з життя, дитинства і тд). Ну і зловила гіперфіксацію, бо я люблю на чомусь циклитися і колекціонувати. Короче розходимось, якось глибинної причини немає2. Я ходила на театральне в підлітковому віці і деякі оточуючі (батьки, тощо) жартівливо цим фактом знецінювали мої емоції. Тобто коли я плакала у сварці, казали «не вірю», «погана з тебе актриса», «це роби на заняттях, а мені тут театр не влаштовуй» і тдПотім я завела аккаунт, і робила там [господипрости] «акторські» ліпсинки, тобто намагалась органічно грати роль відкриваючи рота під фрагменти з фільмів і тд. І вирішила так цей аккаунт і назвати, ніби як «принижуючи» щоб захиститися іронією від хейту наперед. Перевірила чи вільний такий нік, чи легко його сказати одним словом, і зробила :р