Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Камʼянське Аварійка (Світло | Графіки)
Додано 06 січ 2025

Камʼянське Аварійка (Світло | Графіки)

@avariyka_kam
Кількість підписників: 51 442
Фото: 4,250
Відео: 501
Посилання: 12,300
Опис:
Планові/Аварійні відключення. Світло/Вода. Для друзів https://t.me/avariyka_kam Адміністратор: @generalzvit Менеджер: @vector_roman
Джерело

Камʼянське Аварійка (Світло | Графіки) | У Кам’янському вітали працівників місцевого самоврядування7 грудня Укр...

Логотип телеграм спільноти - Аварійка Кам'янське Камʼянське Аварійка (Світло | Графіки) @avariyka_kam
15 700 Охват/переглядів 2025-12-07 09:43 Повідомлення №12540
У Кам’янському вітали працівників місцевого самоврядування7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування — свято людей, які своєю щоденною працею забезпечують розвиток громад і функціонування держави на місцях. Це професійне свято тих, хто працює з людьми й для людей, хто ухвалює рішення та виконує роботу, що безпосередньо впливає на життя кожного мешканця громади.Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов привітав працівників органів місцевого самоврядування Кам’янського, вручив відзнаки та нагороди за професіоналізм, відповідальність і відданість службі.“Місцеве самоврядування за всі роки незалежності ще не стикалося з такими викликами, як сьогодні. Але попри війну та надзвичайні умови місто працює та розвивається.Дякую працівникам міської ради, які протягом останніх чотирьох років не лише сумлінно виконують свої обов’язки, а й активно волонтерять та перераховують частину своїх заробітних плат на підтримку Збройних Сил України. Завдяки цій спільній ініціативі наші військові отримували автомобілі та необхідне оснащення.Вітаю всіх, хто представляє громаду, хто працює у місцевих радах, комунальних установах, виконавчих органах, хто щодня вирішує сотні завдань — не завжди помітних, але надзвичайно важливих. Дякую за професійність, витримку та відповідальність, за вашу щоденну віддану працю.Бажаю міцного здоров’я, сил і віри в нашу Перемогу. Разом ми робимо наше місто кращим! З Днем місцевого самоврядування!” – сказав Андрій Білоусовhttps://t.me/avariyka_kam