Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Авангардівська ТГ
Додано 14 лип 2024

Авангардівська ТГ

@avangardtg
Кількість підписників: 1 791
Фото: 7,540
Відео: 824
Посилання: 6,410
Опис:
Офіційний канал про новини в Авангардівській Громаді та інші важливі події
Джерело

Авангардівська ТГ | На Одещині розпочалися жнива. У південних районах Одеської області агр...

Логотип телеграм спільноти - Авангардівська ТГ Авангардівська ТГ @avangardtg
525 Охват/переглядів 2026-06-18 17:14 Повідомлення №13050
На Одещині розпочалися жнива. У південних районах Одеської області аграрії розпочали збирання озимого ячменю та зимуючого гороху.Наш регіон традиційно входить до числа головних житниць країни та є одним з лідерів за обсягами сільськогосподарського виробництва. Тому початок жнивної кампанії - важлива подія не лише для Одещини, а й для продовольчої безпеки всієї країни. Цьогоріч аграрії Одещини мають зібрати врожай зернових та зернобобових з майже 770 тис. га. Найбільшу частку посівів традиційно становить озима та яра пшениця — понад 522 тис. га. Ячмінь займає майже 176 тис. га, горох — близько 74,4 тис. га, ріпак - ще понад 175 тис. га. Перші результати жнив свідчать про добру врожайність. Це дозволяє з оптимізмом оцінювати перспективи цьогорічної збиральної кампанії. Попри складну зиму, наслідки посухи в окремих районах і безпекову ситуацію, сільгоспвиробники Одещини розпочали роботи в полях, щоб вчасно та якісно зібрати врожай. Бажаю нашим аграріям успішних жнив, сприятливої погоди та безпечної роботи! 🇺🇦