Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Автосообщество Одесса
Додано 06 гру 2025

Автосообщество Одесса

@autohub_odesa
Кількість підписників: 30 448
Фото: 13,700
Відео: 7,970
Посилання: 14,400
Опис:
🚗 Найбільша автоспільнота Одещини 🚗 Новини та ситуації на дорогах Надіслати новину 👇 https://t.me/autohub_odesa_bot З питань реклами сюди 💰 https://t.me/autohub_odesa_pr_bot
Джерело

Автосообщество Одесса | Електротранспорт планують запустити в лютому🚍 Поки що водіїв трамваїв ...

Логотип телеграм спільноти - Автосообщество Одесса Автосообщество Одесса @autohub_odesa
4 100 Охват/переглядів 2026-01-10 08:26 Повідомлення №33404
Електротранспорт планують запустити в лютому🚍 Поки що водіїв трамваїв і тролейбусів в прискореному режимі навчають керувати автобусами. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань транспорту та дорожнього господарства в мерії. 🗣 За словами директора ОГЕТ Миколи Литовчука, терміни відновлення руху трамваїв і тролейбусів безпосередньо залежать від ситуації з енергопостачанням:💬 «Це буде залежати від ситуації в країні та місті, роботи ДТЕК, поки що попередньо сподіваємося відновити роботу в лютому»🚌 Поки електротранспорт не працює, пасажирів перевозять 42 автобуси, більшу частину з яких Одесі передали інші регіони України. Графіки руху ще вирівнюються — затримки були пов'язані з технічними проблемами, коли частина машин просто не могла вийти на лінію. Зараз автобуси проходять перевірку і обкатку, а з наступного тижня хочуть додатково запустити ще 10 автобусів.👨‍🦰 Як повідомив директор КУ «Автотранспортне господарство» Одеської міськради Олег Лисий, окремою проблемою стало кадрове питання:💬 «Зараз водії працюють по 14–16 годин на добу, з шостої ранку до восьмої вечора, — розповів Олег Лисий. — Більшість з них — люди похилого віку, нових водіїв не вистачає. Ми будемо додатково просити збільшити штат підприємства на вакансії водіїв, щоб вирівняти режим праці та відпочинку». У свою чергу голова комісії Петро Обухов звернув увагу на скарги одеситів на дотримання графіків і поцікавився, чи не призведе простой електротранспорту до відтоку кадрів з ОГЕТ.💳 У відповідь Літовчук зазначив, що співробітникам підприємства виплачують 2/3 заробітної плати, а персонал задіяний у ремонті колій, контактної мережі та обслуговуванні рухомого складу, який тимчасово не використовується. Також з'ясувалося, що понад 30 водіїв трамваїв і тролейбусів зараз в прискореному режимі проходять навчання, щоб сісти за кермо автобусів. Це повинно допомогти швидше стабілізувати роботу маршрутів.💬 «Ми відправили частину водіїв на підвищення категорії, щоб вони могли керувати автобусами. На це необхідно три тижні. У міру появи техніки і водіїв автобуси будуть додавати на нові маршрути — в залежності від запитів городян», — розповів Литовчук.🔽🚘 Підписатися📱 Надіслати новину📱 TikTok