Джерело
Блог Антона | Час розповісти, чим я займаюся у Київській школі економіки.Все почалос...
423 Охват/переглядів
2026-06-19 14:38
Повідомлення №1845
Час розповісти, чим я займаюся у Київській школі економіки.Все почалося з проблеми, що зараз серед олімпіадників не так багато варіантів, куди вступати саме в Україні, якщо вони хочуть продовжувати розвиватися у напрямку теоретичних компʼютерних наук та/або продовжувати займатися олімпіадами з інформатики.Саме тому я вирішив зайнятися розвитком такої альтернативи в Україні в KSE. Цього року було створено мінор з теоретичних компʼютерних наук в KSE.Що таке мінор? - Це можливість для студентів вибирати додаткову міні-спеціальність під час навчання. У нас це виглядає так:* Студентам потрібно буде пройти обовʼязковий курс "Ускладнені алгоритми", який фактично є вступом на цей мінор.* Студентам потрібно буде пройти певну підмножину ускладнених курсів на різні предмети інформатики (наприклад, теорія ігор, теорія графів, криптографія тощо).* В останній рік студентам потрібно буде пройти спеціальний семінарний клас, на якому їм потрібно буде зробити міні-дослідження.Цей мінор доступний на таких спеціальностях в KSE: програмна інженерія, штучний інтелект, прикладна математика.Крім цього, цього року ми вперше провели в KSE олімпіаду для школярів, а в грудні проведемо SEERC.До речі, KSE набирає людей на очну літню школу, де будуть вчити будувати автономні AI-агенти. Детальніше за посиланням. Дедлайн завтра.