Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЯНА☀️АСТРОЛАЙФ
Додано 06 гру 2025

ЯНА☀️АСТРОЛАЙФ

@astrolife_yana
Кількість підписників: 2 399
Фото: 1,400
Відео: 198
Посилання: 294
Опис:
астрологія, самопізнання і я✨мене тут звичайно більше :) мій інстаграм📌: https://instagram.com/yana_astrolife?igshid=YmMyMTA2M2Y=

👥 Кількість підписників

2 399
Середній/День:: +7
Середній/Тиждень:: +6
Середній/Місяць:: -8

📊 Кількість повідомлень на день

2.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.6
Середнє за день: 2.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 853 26-06-21 16:42
Сьогодні, завтра і у вівторок – думаємо про хороше і попри все намагаємось утримувати фокус на собі + будьте уважними до знаків від Всесвіту, в ці дні приходять потрібні думки, ідеї, люди, пропозиції. Цей тиждень (22-28.06) – останній період «старого життя», ви це побачите ще по таро прогнозам (скоро викладу), ми всі відчуємо перехід до чогось нового, необхідність рости, відкриватись чомусь складнішому, йти на ризики👀Тому цього тижня дуууже важливо: добре спати, правильно харчуватися, відпочивати, і намагатись наповнюватись енергією, бо вона ой як нам знадобиться! Від того ЯК ви себе налаштуєте (в період з 21 по 26.06) залежить сценарій розвитку подій аж до кінця вересня😅 Мрійте, бажайте, згадуйте про свої пріоритети, балуйте свою внутрішню дитину, проявляйте щедрість (нам потрібна хороша карма), очищуйте простір від всього зайвого (немає сил на генеральне прибирання – викиньте старі порепані капці для дому і ручку, яка давно перестала писати, вже стане легше), пропалюємо свічки (найкраще звичайно мої😄😋), окурюємо простір травами і благовоніями і ЗАЙМАЄМОСЬ СОБОЮ (постарайтеся не застрягнути в образах/претензіях/порівняннях, це злив енергії)
👁 1,000 26-05-28 11:29
Взагалі, нажаль, я не знаю майже жодної дівчини, яка не стикнулась би з домаганням, або такою неадекватною поведінкою🥲 Пару років тому до кавʼярні мого друга приходив якийсь Владислав і випитував мою адресу🫠 мене це дуже налякало. Бо він знав моє прізвище, а значить бачив і знав мої соцмережі, вони були «відкритими», нашо тоді моя адреса? 👀 Минулий орендодавець, хворий на голову дід, домахався до мене пару днів тому, видно його вже майже рік гризло, те, що не зміг мене оббрехати і наїбати на гроші. А я ж залишилась в тому ж жк, очі муляю. Влітку ховався від мене🤡, восени раз щось рявкнув, був посланий нахуй і як тільки дісталась камера – воно втікло і далі ховалось (як тільки бачив мене в своєму дворі – перепарковував машину, раз за гаражем ховався🤥), бо я озвучила наслідки, які він може понести за свій довбоєбізм, згідно букви закону звичайноА тут, вівторок, я втомлена з поїзда, ще після таблетки від захитування, в дуже розслабленому стані, стою в магазині, і мені зі спини на вухо пробурмотали якусь сексуалізовану гидоту, я розвернулась воно втікло одразу в другий бік магазину, залишивши по собі лише легкий сморід поту і немитих ніг😅 і потім швиденько попиздувало до підʼїзду, не озираючись і не реагуючи окликЯ написала його дружині, що розписка про відсутність претензій (бо я тоді повернула свої кошти через неї) легко засовується в дупу, і все, що я обіцяла їм влітку виконується на раз два :)Мене це не образило, просто налякало, бо це було на крису зі спини У дяді син священник, і воно теж дуже набожне, так до слова, Копей Роман Васильович, це для франківчан, щоб не мали щастя в нього винаймати житло, або наймати на грузоперевезення, і воно ще хизувалось, що на всі хати заробило в росії, але війну накликав схід та південь (за його словами), звичайно ж :)
👁 1,100 26-03-12 17:29
До кінця ретро Меркурія в Рибах♓️ залишилось 9 днів :) як настрій? Риби♓️ створюють хаос в думках/почуттях, гіперфіксацію, це нормально якщо пробиває на сльози чи апатію. В плюсі ця енергія, звичайно, дарує інсайти, натхнення, нові творчі ідеї, пробудження романтичних почуттів, але для балансу треба проживати обидві полярності 🙃Мені вдалось за ці пару тижнів +- відновити сон, бо з листопада по середину лютого я засинала лише зі снодійним, і кожна друга, а то і перша ніч супроводжувалась або сном повʼязаним з окупацією, або сном повʼязаним з домом. Це дуже виснажувало, зараз завдяки більшій кількості відпочинку, більш регулярному спорту, бадам і постійному внутрішньому діалогу все починає вирівнюватися, ура ура ураЗ середини лютого стало якось спокійніше на душі, правда останні пару днів шось супер сумно 🫤, але цей стан теж мине Цей ретро Меркурій не про зустріч з минулим, він скоріше про повернення до справжньої себе, тому дозвольте собі ще тиждень поплавати в цьому хаосі, з 20-21 березня життя саме почне закручувати вас у вир подій, квітень та травень будуть кардинально змінювати наші плани та саме бачення майбутнього🪩
👁 1,720 26-01-05 10:21
Як ваше самопочуття? Сьогодні та завтра Місяць в Леві♌️ в опозиції до Плутона у Водолії♒️ + маємо стеліум планет в Козерозі♑️ + проживаємо останні тижні перебування Нептуна в Рибах♓️З однієї сторони, це хороші дні (як і весь тиждень) для роботи, можна нарешті повернутись до своєї рутини, продуктивності, повертається і здоровий глузд, вміння відрізнити примху нашого его від чогось, що дійсно варте уваги. З іншої сторони – нас штормить по темі особистого життя, зірочки, які тікали від стосунків, почнуть все більше бажати емоційної близькості, повертатися до минулого негативного досвіду, звісно ж, лише аби його відпустити!Зʼєднання Венери та Марсу в Козерозі♑️ допоможе проявити ваші справжні потреби в стосунках, зміцнити вашу самооцінку та самоцінність, дасть відчуття готовності до чогось більшого, відповідальнішого і разом з тим глибшого та довговічного + в цілому цей аспект передвіщає велику хвилю кохання та масове створення нових пар, до кінця січня, єдиний нюанс, Козеріг – це знак Сатурна, тому динаміка розвитку нових стосунків буде повільною, з купою страхів та ред флегів, які випливають вже з самого початку, але по суті це не так погано, ви одразу знайомитесь з реальною людиною, всі карти одразу на столі, і погодьтеся, за таких умов важче помилитися і віддати своє сердечко в не ті руки! Для пар цей період теж може видатись дещо турбулентним, проте це просто перевірка на глибину ваших почуттів і готовність боротись за них. Фінансові енергії до середини лютого +- хороші, пострайтесь за цей період зробити збереження та купити необхідну техніку, бо лютий, березень та квітень будуть не такими щедрими :) вмикайтесь в життя вже зараз💋