Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Обʼєднання правозахисників України
Додано 14 лип 2024

Обʼєднання правозахисників України

@associationright
Кількість підписників: 3 844
Фото: 787
Відео: 750
Посилання: 1,110
Опис:
Канал для висвітлення інформації щодо захисту прав і свободи людини

👥 Кількість підписників

3 844
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -7
Середній/Місяць:: -55

👁️ Середній перегляд на повідомлення

557
Середній/День:: 556
Середній/Тиждень:: 486
ERR: 14.49%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

❗️У Луцькому міськрайонному суді Волинської області призначили засідання по запобіжному заходу для двох братів Якова і Миколи ШелухаНа 13:00 буде розгляд по Якову, а на 15:00 по Миколі. Суддя, який є призначений у справі - Ігор Ясельський. Слідчі підготували клопотання на обрання для хлопців запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 дібВчора поліція вручила братам підозру по ч. 2 ст. 345 “Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу”, ч. 2 ст. 350 “Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок” і ч. 4 ст. 296 “Хуліганство”, а саме їх затримання відбулось напередодні в порядку ст. 208 КПК➡️Інформацію про передісторію даною події: https://t.me/ostapstakhiv/3296 Нагадую, що це самі ті два брати, які їхали на автомобілі ЗАЗ біля села Копачівка, Волинської області - їх вирішили зупинити для перевірки документів група оповіщення в складі якої були і працівники поліції. Хоча в законі про національну поліцію у ст. 35 зупинення транспортного засобу: не має такого пункту, як зупинення для перевірки документівВ той час, коли такі як Міндіч вільно можуть виїхали з країни та ще й позбавили його громадянства, щоб вже не можна було затребувати в Україну - молодих братів хочуть засадити в тюрму. Робіть висновки! 🤝Попрошу тих, хто поруч - прийти та підтримати братів, а хто вже не встигає прийти чи далеко від Луцька - поширити та написати свою позицію стосовно цієї події в коментарі
Павло Дзюбак з Березного вже в дома!Вчора ввечері 10 квітня 2026 року біля 21:00 Суддя Рівненського міського суду Оксана Крижова винесла ухвалу, в якій відмовила задовольнити клопотання прокурора, щодо обрання Павлу запобіжного заходу тримання під вартою, та застосувати до Павла домашній арешт з 22:00 до 07:00 на 60 діб.Нагадаю, що Павлу зшили кримінальну справу за ч. 5 ст, 407 Кримінального кодексу України - СЗЧ. Хоч ми всі і розуміємо, що це політичні репресії над тими, хто здійснює журналістську та правозахисну діяльність в захисті прав і свобод.Нагадаю, напередодні у Березному в четвер біля 15:30 9 квітня 2026 року працівники поліції двома екіпажами під приводом “Ви позбавлені водійських прав” зупинили біля власного будинку Павла. Після чого з патрульної вийшов слідчий ДБР та повідомли, що в нього також є питання - в результаті Павла повезли поліцію, звідки на вечір в ІТТ Костополя, щоб на другий день завести у Рівне в суд, для розгляду клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу.Щиро дякую усім за підтримку, особливо дружині Інні, яка клопоталася усіма організаційними моментами для захисту свого чоловіка, адвокату Олені Кононець з Києва, яка в суді відстояла Павла та журналісту і правозахиснику Олегу Геричу з Узина, Київської області у підготовці правового захисту!
До журналіста Павла Дзюбака з Березне, Рівненської області - застосували політичні репресії!Як повідомили мене журналіст та правозахисник Олег Герич з Узина, Київської області та дружина Павла Дзюбака Інна:- Сьогодні біля 15:30, журналіста, члена Профспілки журналістів, Павла Дзюбака зупинили в місті Березне дві авто поліції під приводом "Ви позбавлені водійських прав". З однієї із машин патрульних вийшов слідчий ДБР , Новак, та повідомив, що в нього також є питання до Павла. Дивно, що в патрульній машині робив слідчий ДБР!?Після чого саме, слідчий ДБР звідкись дістав ухвалу суду про привід Павла до Рівненського міськрайонного суду, для обрання запобіжного заходу по шитій справі про СЗЧ. Зараз Павло у відділку поліції Березного.Як я розумію зі слів родини, його планують везти на медичний огляд, пізніше в ІТТ, а завтра на суд для обрання запобіжного заходу.Місце та час судового засідання в Рівному, щодо обрання запобіжного заходу Павлові - повідомлю пізніше, коли появиться дана інформація.
Андрій Жук готує апеляційну скаргу на вирок першої інстанціїНагадаю, що Андрій Жук здійснюючи журналістську діяльність, як викривач корупції - потрапив під репресії за зайвої розслідування, в яких він нарахував більше 500 млн. грн. відмивання бюджетних коштів. Про ці факти Андрій неодноразово говорив правоохоронним органам, робив їм повідомлення від свого імені та заявляв про це на своєму каналі. Проте на початку 2025 року Андрія було викрадено по вул. Тролейбусній у місті Львові, відповідне повідомлення було подано в правоохоронні органи та суддею Галицького районного суду міста Львова Віталієм Стрельбицьким було прийнято ухвалу про внесення відомостей в ЄРДР згідно 214 КПК правоохоронними органами по ст. 146 Кримінального кодексу України “Викрадення людини”Хоча як повідомляв Андрій, він не підписав жодного документу та визнавав себе викраденим - це не завадило правоохоронним органам відкрити на нього кримінальну справу за ч. 5 ст. 407 ККУ Самовільне залишення військової частини, а пізніше у Личаківському районному суді міста Львова йому було обрано запобіжний захід - тримання в СІЗОСправа слухалась практично рік часу у Яворівському районному суді Львівської області суддею Юрієм Колтуном, який виніс Андрієві вирок: 6 років і 6 місяців позбавлення волі.Вирок не вступив ще у законну силу і в даний час Андрій готує апеляційну скаргу - не приймаючи і не погоджуючись на це рішення першої інстанції. Посилання на текст вироку https://reyestr.court.gov.ua/Review/135266716Відео, яке прикріплено до поста - це зачитування тексту вироку першої інстанції#стоп_репресії #волю_андрію
Олег Комар - вже пʼяту добу не споживає їжу і не пʼє водуНагадаю, що пʼять днів тому мене повідомила дружина Олега, що її чоловіка викрали приблизно о 23:00 особи в формі біля магазину “Близенько” на Сихові у Львові.Тому Олег від викрадачів не приймає ні їжі, ні води та не приймає від них жодної оферти.Час йде, а на здоровʼя Олега викрадачі не звертають уваги, правоохоронні органи не реагують, що викрали людину, хоча в поліцію подане повідомлення про злочин про викрадення людини за ст. 146 ККУЗгідно ст. 3 Конституції України: Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністюСаме право людини на життя і здоровʼя в даний час порушується, як і її право на свободуЯкщо в скорому часі не буде реакції від правоохоронних органів і медиків, які мають реагувати на дзвінки, що життя та здоровʼя людини, чоловіка Олега є в небезпеці - ми можемо отримати трагічний випадок, коли людина захищає свої права і свободи є закатованим викрадачами до смертіВимагаю терміново відреагувати на цей пост за номером телефону +380 67 923 66 11 і ел. поштою [email protected] дружини Олега Вікторії Комар:- поліцію- медиків- омбудсмена з прав людиниВас всіх, хто читає цей пост попрошу прокоментувати та поширити, щоб врятувати життя та здоровʼя Олега
У Львові невідомі у формі в присутності поліції викрали людину, чоловіка Романа, який здійснює журналістську діяльність журналіста під псевдонімом GrizzlyyЯк повідомили очевидці: 21 березня 2025 року по вул. Каховська, 8 у місті Львові біля 1 підʼїзду, приблизно о 14:45-15:05 невідомі в оливковій формі та поліцейський в авто марки Opel Asta сірого кольору на транзитних номерах червоного кольору неправомірно застосували силу до Романа та насильно запхали його в авто. Пізніше, зі слів очевидців, ще підʼїхало авто білого кольору Duster де також вибігли особи в оливковій формі та поліцейський. Романа в Opel Astra завезли в Мостиськ, який зі Львова на відстані близько 70 км.Роман нам передав номер службового жетона правника поліції: 0063248Хто і для чого викрав нашого друга Романа та завіз у Мостиська(чому саме зі Львова його викравши повезли в Мостиськ?), є дуже дивним і виглядає все на розправу і репресії.Дана ситуація виглядає, як помста Роману за його журналістку діяльність. Тому вимагаю на дану ситуацію терміново відредагувати уповноваженого ВРУ з прав людини, комітет ВРУ з питань слободи слова, міжнародні організації “Репортери без кордонів” та представництво Раду Європи.Як журналіст та голова правління Профспілки журналістів(код ЄДРПОУ 45633681) вимагаю дану публічну інформацію на моєму каналі приймати, як повідомлення про злочин в ДБР: встановити невідомих осіб у оливковій формі та хто був з працівників поліції, які викрали людину, чоловіка Романа, який здійснює журналістську діяльність журналіста під псевдонімом Grizzlyy, вилучити натільні камери(боді камери) та за даним фактом відкрити кримінальне провадження за ст. 146, 349-1, 364, 365 ККУ з внесенням відомостей в ЄРДР, розпочати досудове слідство та повідомити мене на ел. пошту: [email protected]Попрошу Вас максимальних репостів, оскільки життя та здоровʼя Романа є під загрозою.
Дякуючи Вашій підтримці вже зібрано 98 288,60 грн. із 149 760 грн. для виходу з СІЗО Сергія Величка Нагадую: представнику Запорізької общини Сергію Величку суд призначив заставу, оскільки його вже вдруге запроторили в СІЗО, бо зараз такий час, що коли ти навчаєш людей прав і свобод та бажаєш жити по честі і совісті - то можеш потрапити під репресії В першій справі Сергію пришили ст. 114-1 ККУ - нібито заважав незаконним діям ЗСУ. Його запроторили тоді в СІЗО, але нічого, як завжди не довели і він вийшов під заставу.Після чого Сергія із чергового судового засідання забрали люди у формі в частину, де побили та вивезли в ліс. Сергій звісно, що з лісу прийшов до дому, щоб не вмерти голодною смертю - тепер йому зшили справу за СЗЧ і знову кинули в СІЗО.Саме такій стійкій позиції Сергія варто повчитися багатьом, тому попрошу підтримати його!Сума застави для Сергія Величка: 149 760 грн.🔗Відправка на банк https://send.monobank.ua/jar/3pjtKDrF3e💳Номер картки банки 4874 1000 2147 0086 (Оксана Домаскіна)
Сьогодні ти ще можеш записатися на курс журналістики!Відео на ютуб каналіПриєднуйся і навчимо тебе вести власний блог за міжнародними стандартами журналістики та правового захисту✔️Покажемо варіанти монетизації контенту✔️Дамо правову базу, яка дозволить ефективно захищати себе й близьких від неправомірних посягань ✔️Навчимо формувати співтовариства для взаємодопомоги на місцевості✔️Навчимо в законний спосіб витягувати потрібну інформацію від офіційних органів, через скаргу в суд відкривати кримінальні справи та захищати свої права та свободиФормат курсу: 12 занять в он-лайн форматі. Час узгоджується шляхом голосування групи. Всі заняття будуть записані, записи зберігатимуться 2 місяці. Щодо внеску для участі в курсі: - 8500 грн💳Реквізити для внеску:UA 19 300346 0000026003000014800Код ЄДРПОУ: 45478671Отримувач: ГО "ОБ'ЄДНАННЯ ПРАВОЗАХИСНИКІВ"Призначення: внесокКурс дасть змогу Тобі отримати необхідні знання і навички для ведення журналістської діяльності - що дасть можливість при бажанні вступити до Профспілки журналістів та отримати посвідчення, для підтвердження статусу журналіста.➡️Чек з проплатою внеску відправляйте адміністратору в телеграм та він додасть вас до групи: @new_world_777
Друзі, у Львові станом на зараз 7 січня на мою думку по місцевих жителях пішов тронний ударМожливо в інших містах таке саме, напишіть і поділіться. Але оскільки медійно в суспільстві Львів накачували, як місто, куди треба 7 січня поїхати святкувати народження Ісуса Христа - тоді багато, що стає зрозумілим, чому така сьогодні історіяОтже: вранці о 06:00 відключили світло по обʼєктах критичної інфраструктури: медичні заклади і трамваї та тролейбуси, а також чомусь виріши не чистити дороги, і тротуари - тоді як цілу ніч падав сніг з дощем і на дорозі просто “каша”Тому у Львові маємо проблему: в медичних закладах не має світла, трамваї і тролейбуси не ходять і для людей це реальна проблема, бо багато добираються як на роботу так і по справах громадським транспортом, ну місто стоїть та обʼїздна - бо дороги не чистятьНа мою думку дата 7 січня вибрана не випадково, оскільки ще не давно майже вся країна в цей день святкувала Рождество Христове, тепер також багато хто святкує, а хто не святкує все одно до цієї дати ще відноситься з трепетом.Друге: створена штучна проблема, яка героїчно зараз долається - мається на увазі відключення від електропостачання медичні заклади, трамваї і тролейбуси(громадський транспорт).Третє: для кращого ефекту людям - вирішили не забирати сніг з дороги і тротуарів: тоді створюється спеціальний емоційний стан для тих, хто в авто та тих хто добирається тротуарами.Гра триває, запасаємось попкорном, не ведемося на це емоційно, тримаємо в спокої своє серце, спостерігаємо пильно - все приховане, стане явним і все таємне відкриється!Всім бадьорості духу і не піддаватися негативним емоціям, куди нас вирішили кинути в черговий раз.Христос ся Рождає!
Коли держава вказує, що таке патріотизм - це вже пропагандаЛюбов до свого народу, землі та традицій замінили на тупе виконання наказів, постанов, вказівок та поклоніння страхуСьогодні слово патріот перетворилось на тотожне: не має своєї думки, сліпо виконує вказівки, поклоняється беззаконню, робить ті самі ритуали публічні, що і всі під страхом бути підданим осуду чи фізичному вихованню, виправдовує репресіїПравда стала - брехнею, а брехню впроваджують за правду!Вже нікого не дивує переслідування інакомислячих(порушення ст. 15 Конституції України: Цензура заборонена), викрадення людей на вулиці військовими(порушення ст. 17 Конституції України: Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян), чиновники визначають хто справжній патріот, а хто ні(порушення ст. 15 Конституції України: Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов'язкова), змушення через страх і пропаганду підкорятися різним ритуалам(порушення ст. 15 Конституції України: Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності), виправдання репресій за вираженням думки(порушення ст. 34 Конституції України), заборона вільно пересуватися(порушення ст. 33 Конституції України: Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом) - і це все та інше робиться під прикриттям патріотизму.Будь-яка критика влади трактується як непатріотизм.Патріотизм звели до гасел і сліпого виконання ритуалів від державної пропаганди.Тому я залишаю за собою свободу думки та дій, живучи в любові до Бога і всього Його творіння!Цим постом не бажаю переконати інших, а також не бажаю принизити тих, хто під страхом підкорились беззаконню. А підтримую тих, хто в цей час: не зважаючи на гоніння і переслідування - залишився людиною по образу і подобою Божою!