👁 206
24-08-06 20:31
📝Леді і джентельмени, хочу одну штуку у вас запитати на ніч, може ви мені поясните)🤔🔴Бачив вже кілька разів коментарі про те, що «чинних» олімпійських чемпіонів не існує, мовляв цей термін не можна використовувати по відношенню до ОІ, “чинними” можуть бути чемпіони світу чи Європи, а от олімпійський чемпіон це вічне звання і згадуючи його далі просто йде рік, коли він це звання здобув. І відповідно, звання «чинного» олімпійського чемпіона не захищають.В звʼязку з чим в мене виникла низка питань:🛑А як тоді називати того, хто є найновішим олімпійським чемпіоном? Просто з датою коли виграв?🛑Якщо чинними бувають чемпіони світу та Європи, виходить цей статус не вічний? Його забирають в спортсмена, якщо хтось інший став чемпіоном світу?🛑Яким чином поява нового Олімпійського чемпіона, відбере це звання у чемпіона попередньої Олімпіади? На мою думку, він просто тепер не буде “чинним”(найновішим), але звання з ним це лишається назавжди.🛑Чому він не захищає цей титул? Якщо він виграє наступні ігри, отже його повноваження як найактуальнішого (чинного) Олімпійського чемпіона тривають. Якщо програє, то ні, але олімпійським чемпіоном певного року він лишиться назавжди.🛑Чому це неписане правило працює тільки в нас, а міжнародна преса з радістю пише про Раяна Краузера, який “defending champion”, про Марселя Джейкобса, який «reigning Olympic champion” , World Athletics пише превʼю про 36-ох «Olympic champions, who will defend their titles”, сайт Олімпіади пише про серфінгистку Каріссу Моор «Defending gold medalist”.🤷Як на мене це якась повна душнилівка, але може ви мене переконаєте в зворотньому?