Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ASkalone (Андрій Сухецький)
Додано 14 лип 2024

ASkalone (Андрій Сухецький)

@askaloneo
Кількість підписників: 1 065
Фото: 2,260
Відео: 424
Посилання: 1,260
Опис:
✌️ Всім привіт, мене звати Андрій Сухецький, я коментатор CS на Мейнкасті, а також біатлону та інших видів спорту на Суспільному. Чат: t.me/askalonechat 🎤Тут будуть анонси моєї роботи, думки про КС, біатлон, Формулу-1 та не тільки.
Джерело

ASkalone (Андрій Сухецький) | Цікаве порівняння за три тижні до 🇮🇹Олімпійських ігор. 🇺🇦🇺🇦Христина Дм...

Логотип телеграм спільноти - ASkalone (Андрій Сухецький) ASkalone (Андрій Сухецький) @askaloneo
461 Охват/переглядів 2026-01-16 16:23 Повідомлення №5026
😬Цікаве порівняння за три тижні до 🇮🇹Олімпійських ігор. 🇺🇦🇺🇦Христина Дмитренко не має жодної гонки цього сезону в 50-ці ходом. Найкраще - 52-га за швидкістю в спринті Обергофу.Минулий сезон вона почала з гонки де була 48-ю за цим показником. Була гонка, де вона стала 21-ю ходом в переслідуванні Ансі. І також ще 9 гонок, де вона була в 50, і це без масстарту Поклюки, бо там логічно ти вже в будь якому разі в 30 кращих.Якщо говорити про секунди відставання, то у сезоні 24/25 Христина програвала 9.7 секунди на кіломметр дистанції відносно найкращого середнього результату. У сезоні 25/26 ця цифра складає 10.5. За сезон - плюс секунда відставання. Взяв за приклад саме Христину, адже і склад в порівнянні з минулим сезоном багато в чому змінився, і саме вона є наразі найкращою в українській збірній. Прогресу, мʼяко кажучи нема. І цікаво було б послухати думку старшого тренера жіночої команди - з чим саме це повʼяазно? Але радше за все це вийде тільки в кінці сезону, або дай Бог хоч на Олімпіаді. Поки виглядає так, ніби команда дуже хотіла підвестись до Олімпіади, багато бігала влітку на висоті, і воно досі не переварилось. Щось схоже на ситуацію кілька років тому в Санітри і чоловіків: багато високогірних зборів, все відпрацювали - результату нема, і стало тільки гірше.#біатлон