Джерело
Пхеньянська Правда🇺🇦 | Іран заявив про захоплення американських військових у полон. Вашингтон...
4 820 Охват/переглядів
2026-03-08 10:45
Повідомлення №42569
Іран заявив про захоплення американських військових у полон. Вашингтон заперечує це.
«Мені повідомили, що кілька американських солдатів потрапили в полон. Але американці стверджують, що вони загинули в бою. Незважаючи на їх марні спроби, правду вони не зможуть довго приховувати», — написав Секретар Ради національної безпеки Ірану Алі Ларіджані у соцмережі Х.
За його словами, Вашингтон намагається приховати цей факт.
«Однак вони поширюють неправдиву інформацію, стверджуючи, що загинуло п'ять або шість американських солдатів. Потім, з часом, вони поступово збільшують число загиблих під різними приводами, такими як нещасні випадки або сфабриковані інциденти», — додав він.
Центральне командування США (CENTCOM) спростувало ці заяви. Представник американських військових назвав повідомлення Тегерана дезінформацією.
«Заяви іранського режиму про захоплення американських солдатів — це ще один приклад його брехні та обману», — заявив представник CENTCOM в інтерв'ю Al Jazeera Arabic.
🚀Підтримати🤝_✅✅_🤝🚀Приєднатися до ZN.UA