Джерело
ПП!: пора перемагати | Отэто прям агинь. Прихильник президента объясняет, почему он поддержив...
344 Охват/переглядів
2024-11-08 12:48
Повідомлення №23632
Отэто прям агинь. Прихильник президента объясняет, почему он поддерживает президента.-----Ігор ПаранічЗА ЗЕЛЕНСЬКОГО. ПРІОРИТЕТ.Планував написати цей пост ще влітку. Але мав витримку дочекатися "перемоги Трампа". Тому актуальність написаного значно зросла.ЧОМУ ж таки я є прихильником Президента?Попри абсолютну неспроможність і невміння боротися з корупцією.Попри просто жахливу кадрову політику.Попри відсутність реформ у судовій системі.Попри потурання нікчемним Головкомам.Попри "непосадку" Потроха і т.д.ТОМУ ЩО Президент Зеленський, наразі (підкреслю!), чітко і твердо стоїть на позиціях збереження української територіальної цілісності в її новітніх історичних кордонах. Я поважаю його політику не заморожувати війну, не погоджуватися на вбивчі для України перемир'я. Попри неймовірний тиск ворогів, нікчем Заходу та слабкодухих українців.В цьому житті - я українець.І це - для мене НАЙГОЛОВНІШЕ!Я маю безмежну віру у перемогу України.І у звільненні від окупантів усіх українських земель.Усім віри та витримки.🙏----Перекладаю з мови автора на мову фактів. Ігор підтримує президента за те, що він гарно ДЕКЛАРУЄ гарні речі. А те, що для підтвердження декларацій не робиться нічого, Ігор знає, але це його не бентежить.Це для розуміння поточної ситуації