Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати
Додано 24 тра 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Кількість підписників: 2 712
Фото: 15,900
Відео: 1,130
Посилання: 11,900
Опис:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Джерело

ПП!: пора перемагати | Я не хочу вірити чуткам, що на Банковій вирішили зняти декількох генер...

Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
351 Охват/переглядів 2023-11-13 21:01 Повідомлення №17130
Я не хочу вірити чуткам, що на Банковій вирішили зняти декількох генералів, зокрема Сергія Наєва. Ну не повністю же бовдурні йолопи сидять у високих кабінетах та керують країною?! Чи хтось нарив мемуари таварища Сталина та надихнувся його боротьбою із генералами? А може черговий агент, на цей раз умовний «Артемон» чи «Мальвіна», отримали вказівку з Лубянки і вирішили діяти в такий спосіб?Чесно? Відверто? Не хочу в це вірити. Бо наприклад у 2014 році, коли хтось петляв від першої, а може вже третьої повістки, Сергій Наєв командував сектором «Б». Для багатьох це нічого не каже. Але саме Донецький аеропорт входив до цього сектору.Але я розумію, що все це лірика. І можливо генералу дійсно хочуть «пришити» провал оборони півдня України. Ось тільки одразу виникає купа питань до грьобаних фахівців у військовій справі із диваном в руці. - А хто мусив оголосити збори першого оперативного резерву місяці за два до повномасштабного вторгнення? Щоби дві, а може і три бригади резервістів закрили той напрямок? Залужний? Наєв? Неа… Не вгадали. - А хто мусив в січні 2022 року оголосити військовий стан хоча би в прифронтових областях, щоби почати підготовку до вторгнення? Залужний? Наєв? Теж не вгадали…- Хто наприклад роками гальмував випробування САУ «Богдана»? Залужний? Наєв? І тут мімо…- А хто гоняв на лижах та пив оковиту менше ніж за два місяці до повномасштабного вторгнення, в той час коли генерали ламали собі голову, як стримувати орди асвабадителей? Ось вони, розвідувальні дані союзників. До повного пизд@ца залишились лічені тижні. Хтось бачив Залужного, або Наєва в Буковелі? Риторичне питання, да?Продовжувати? Нагадати до чого Банкова готувала всю країну? До ГРЬОБАНИХ шашликів. А тепер хтось хоче повісити всю провину на військових? А ви впевнені, що зможете подужати такий маневр? Військовим і не тільки військовим є що згадати і відповідно, є що сказати! Честь пане генерал! 🫡Шалений Кіт