Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати
Додано 24 тра 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Кількість підписників: 2 712
Фото: 15,900
Відео: 1,130
Посилання: 11,900
Опис:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Джерело

ПП!: пора перемагати | ​​Це дивовижно. Зеленський впровадив санкції проти Андрія Богдана - пе...

Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
329 Охват/переглядів 2026-05-02 18:19 Повідомлення №31168
​​Це дивовижно. Зеленський впровадив санкції проти Андрія Богдана - першого голови офісу Зеленського. Тобто вдумайтеся. Зеленський впровадив санкції проти людини, яка зробила його президентом! Завдяки указу про санкції ми знаємо тепер що президентом України Зеленський став завдяки: "соратникові та партнеру підсанкційного Віктора Медведчука Богдана Пукіша, російського бізнесмена, ключового менеджера підсанкційної платіжної системи А7А5, яку використовують для обходу санкцій, Алана Кірюхіна, функціонерів-пропагандистів олімпійського спорту РФ Станіслава Позднякова та Михайла Маміашвілі". Якщо ця особа привела Зеленського до влади, то доречне питання - а хто такий сам колишній працівник каналу дружини Медведчука Зеленський, фільми якого досі крутять в Росії і платять цому за це роялті? Історія - просто комедія. Богдан так ненавидів Порошенка, що кинувся робити президентом Зеленського. І от тепер Зеленський відправив Богдана під санкції, так само як Порошенка. Але. Порошенко санкції скасує, якщо не в Україні, то через Європейські суди. А от за Богадна я не певен.Ця історія - чудовий привіт всім хто побіг вилизувати Зеленського через любов до довгого карбованця. Вже витерли ноги об Мендель, Разумкова, Гончарука, Рябошапку. Щойно Зеленський підтерся Богданом. З вами, сонечки, буде так само. Зелені не пам'ятають заслуг і не вміють дякувати. Тому коли вас використають замість контрацептива і викинуть - майте мужність не верещати. Хоча, про шо я?