Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати
Додано 24 тра 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Кількість підписників: 2 712
Фото: 15,900
Відео: 1,130
Посилання: 11,900
Опис:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Джерело

ПП!: пора перемагати | ​​Маю нескромне питання щодо обіцянки Зеленського до кінця квітня відр...

Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
280 Охват/переглядів 2026-04-15 14:57 Повідомлення №30992
​​Маю нескромне питання щодо обіцянки Зеленського до кінця квітня відремонтувати нафтопровід "Дружба". Тобто - за пару тижнів. Я правильно розумію? Качати російську нафту було погано для Угорщини на чолі із клятим Орбаном? А для Угорщини на чолі з проєвропейським Мадяром качати російську нафту - норм і респект? Тобто Роснафта і бюджет Росії виграють від програшу Орбана, бо нафта потече до Угорщини, бюджет РФ отримає бабло на ракети і Шахеди для війни, і все це за сприяння України, відповідно до обіцянок Зеленського? Нагадайте будь ласка, хто оце казав: "Скажу чесно, я б його ("Дружбу" - Д. В.) не відновлював. Це моя позиція. Я її сказав керівникам Європи і сказав тим, хто дзвонив до мене з цим питанням, а також до керівництва Європейського Союзу, тому що це російська нафта... Є ще деякі принципи, які не мають ціни. Зокрема, росіяни вбивають українців, а "ми повинні дати нафту"". Ці слова вирвані з контексту, чи просто не актуальні? Тобто питання не в тому щоби перекрити експорт російської нафти, а в тому аби продавати російську нафту правильним хлопцям?