Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати
Додано 24 тра 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Кількість підписників: 2 712
Фото: 15,900
Відео: 1,130
Посилання: 11,900
Опис:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Джерело

ПП!: пора перемагати | ​​Цікаве явище я спостерігаю останнім часом. Зеленський демонструє про...

Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
298 Охват/переглядів 2025-12-13 15:09 Повідомлення №29553
​​Цікаве явище я спостерігаю останнім часом. Зеленський демонструє просто дива гнучкості у дипломатії. Здається ще трошки - і Зеленський опанує мистецтво Кравчука прослизати між крапельками. Що в цьому дивного? Та те, що нещодавно шанувальники ЗЕ вихваляли преЗЕдента за категорично протилежну поведінку! Поглянемо зараз. Трамп вимагає замирення з Москвою? Зеленський заявляє що він "За!" і починає нудити, з очевидною метою тягнути час. Трамп заявляє що Україні потрібні вибори? Зеленський заявляє що він готовий - якщо Штати убезпечать процес проведення виборів. На кожну заяву Трампа Зеленський відповідає гнучко і хитро - погоджується на словах і зразу ж ставить Трампа в незручне становище. Замилуєшся! Прямо таки герцог Талейран, князь Меттерніх і граф Піпер в одній особі! Зеленський дивовижно прогинається і викручується... І отут кортить заволати: "Стоп!" Якщо отак поводитися - норма, тоді що то було в Овальному кабінеті? Як же "зате не прогнувся!"?? Яку поведінку шанувальники ЗЕ вважають правильною для головного "слуги народу"? Політичне прогинання за потреби, чи "не прогнувся і показав характер"? А це ж категорично протилежні форми поведінки! Особисто я вважаю, що політик не має права дбати про гарненькі пози - він має дбати про добробут своєї країни. Треба - мусить прогинатися, як... власне як Зеленський зараз! Бо якщо в Овальному кабінеті Зеленський поводився як треба - де обурення шанувальників ЗЕ нинішньою поведінкою Зеленського? Бо це зараз ми знаємо, що тоді все минулося. У першу чергу тому, що нас підтримали всі керівники найбільш впливових країн Європи (хоча, я особисто переконаний - Зеленський тому й бикував в Овальному кабінеті, бо здобув схвалення Європи і знав - підтримають). А що було б якби не підтримали? Ви розумієте, що увечері після бикування Зеленського в Овальному кабінеті доля України висіла на волосині? Згадайте як Маркарова ховала обличчя під камерами! Ми того ж дня могли втратити геть чисто всю підтримку з боку США і... що б ми тоді робили? Я й тоді казав, що для Зеленського розумно було б поводитися так, як він поводиться зараз, тобто посміхатися, юлити, виктучуватися, вивертатися - і досягати потрібної мети. Бо саме так поводилися всі стовпи світової дипломатії, коли їхні країни перебували в скрутному становищі. Саме така поведінка приносила успіх, а не видовищне бикування на камеру. Але ж нам тоді горлали "зате не прогнувся, а хто незадоволений поведінкою Зеленського той не патріот". Було? То маю питання до шанувальників ЗЕ - коли саме вони були праві? Коли тоді вихваляли ЗЕ, чи коли вони вихваляють його зараз за поведінку ущент протилежну Овально-кабінетівській? Відповідь, на мою думку, проста. Шанувальникам ЗЕ взагалі до лампочки як поводиться Зеленський - для них він завжди правий, а як не правий то дивися пункт перший. Якби Зеленський обхезався на очах іноземних дипломатів - шанувальники ЗЕ й тоді заволали б: "Як потужно!" От саме тому шанувальників ЗЕ я часто називаю коротко - ЗЕкта. Бо існує різниця між підтримкою і сліпим обожнюванням.