Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати
Додано 24 тра 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Кількість підписників: 2 712
Фото: 15,900
Відео: 1,130
Посилання: 11,900
Опис:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Джерело

ПП!: пора перемагати | ​​Преса повідомляє, що Москва обіцяє потужну "атвєтку" за удари по аер...

Логотип телеграм спільноти - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
422 Охват/переглядів 2025-06-03 07:18 Повідомлення №26702
​​Преса повідомляє, що Москва обіцяє потужну "атвєтку" за удари по аеродромах. Мовляв - вони відновлять удари по цивільних об'єктах та енергетичній інфраструктурі балістикою... Що значить "відновлять"? А хіба вони ті удари припиняли? Хіба вони й так не б'ють по цивільних об'єктах щодня? Милі, це спектакль для бездітних європейських бабусь. Коли Москва може ударити по нас балістикою або ще чимось - вона б'є. Просто тому що може і тому що неймовірно бажає убивати українців. А якщо Москва не б'є, значить не може ударити "Орєшіком" (наприклад) - бо має лише макет без боєзаряду і не має діючого зразка. А від макета до діючого зразка - кілька років випробувань. Бо перенавантаження на тих ракетах такі, що більшість випробувальних зразків вибухають або на старті, або зразу після. Отака правда. Тому не стоїть питання "що буде якщо". Питання стоїть: "Все що Москва може зробити - вона зробить. Тому мусимо робити все те що можемо ми". Бо вони нас вбивати будуть незалежно від того як будемо поводитися ми. Як то кажуть, якщо кривдять незаслужено - піди і заслужи. До речі, сьогодні в Мелітополі наші електропідстанцію бабахнули. Частина окупованих територій тепер сидить без світла. Далі буде.