Джерело
ПП!: пора перемагати | Скажіть, а бажати перемоги у наступному році - це вже занадто наївно, ...
360 Охват/переглядів
2024-12-31 17:58
Повідомлення №24351
Скажіть, а бажати перемоги у наступному році - це вже занадто наївно, так? А я все одно бажаю. Це головна мрія, яку транслюватиму у простір думками цієї новорічної ночі. Мрію, щоб ми встояли. Щоб врятувалися наші діти, щоб у них було дитинство і можливості для навчання. Дуже хочу, щоб трималися наші батьки. Їм вкрай важко, підводить здоров'я, кожна тривога і кожна атака віджирає дні життя. Тримайтеся, рідні, вам ще потрібно побачити агонію путіна на власній очі.Друзі, дбайте про себе. Ми повинні стати адептами здорового способу життя по можливості. Звертайтеся до лікарів, будьте раціональними, зібраними і уважними до себе. Тому що ми з вами повинні побачити на власні очі що? Правильно.Дівчата, дорогі мої. У часи війни ви спромоглися створити сестринство. Щодня ми бачимо, якими сильними і класними можуть бути жінки, яка це нестримна сила. Ваша підтримка і приклад, який ви показуєте одна одній, безцінні. Хай наступний рік для всіх нас буде. Давайте домовимося рівно за дванадцять місяців писати нові підсумки. Ми уявлення не маємо, що на нас чекає - але я вірю, що ми все одно будемо підтримувати одне одного. У темні часи проявляється і сяє найкраще у душах людей.