Джерело
ПАЛАТНИЙ | В Офісі президента пішли брудною атакою на опонентів – відчули незворо...
417 Охват/переглядів
2025-01-21 16:03
Повідомлення №2026
В Офісі президента пішли брудною атакою на опонентів – відчули незворотність політичного кінцяОфіс Президента розгорнув проти політичних опонентів безпрецедентну брудну кампанію в медіа із залученням силовиків. Особливо це відчувається останнім часом, коли рейтинги влади нагадують температуру за вікном, тобто - трошки нижче нуля.Потужна активізація ОП з потужним залученням силовиків та чорного піару вже більше схожа на агонію. Наче, у нового президента США натякнули деяким особам в нашій владі, що їхнє політичне життя підходить до завершення.Впевнений, спробами знищити конкурентів, офісні мешканці лише наближають собі вирок.Бруд в медіа проти опонентів (проти мене особисто та всієї нашої команди), брехня, інформаційні «качки» та вкиди, згортання демократії, знищення місцевого самоврядування, остаточне скочування в диктатуру свідчить про одне: між владою Януковича і сьогоднішньою майже не залишилося відмінностей.Проблема нинішньої владної верхівки в тому, що:• кредит довіри, який їй люди дали на початку великої війни, вона переплутала зі вседозволеністю;• справедливу недоречність виборів у війну сприйняла за дозвіл узурпувати владу;• обмеження свобод заради безпеки воюючої країни Офіс переплутав з диктатурою.Логікою «після нас – хоч потоп» керувалася Банкова часів Януковича. Судячи з усього, ця логіка зі стін Банкової так і не вивітрилась…Завтра – День Соборності України. Чекаємо на пафосні слова влади про єдність. З її вуст вони – нещирі. Бо як можна казати про єдність, коли на політичних конкурентів енергії приділяється більше, ніж ворогу в Кремлі. Чи вже забули, що в нас війна? Чи не «на часі» вже пройшло? Впевнений, що це усвідомлюють вже більше, ніж 73% українців.Саме тому я не закликаю владу схаменутися, зупинитися, одуматися.Хай її дії бачить вся країна та весь світ. А ми в цьому допоможемо. Слава Україні та смерть ворогам!ПАЛАТНИЙ