Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦
Додано 06 січ 2025

🇺🇦Артур Баглюк | Artur Bagliuk 🇺🇦

@arturinsaider
Кількість підписників: 360
Фото: 79
Відео: 16
Посилання: 83
Опис:
Вітаю! Мене звати Артур Баглюк - підприємець, директор Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza Краківського відділення, громадський діяч, волонтер 🇺🇦 Канал про актуальні новини, інсайди та думки про українсько-польські відносини, бізнес-можливості та співпрацю.

👥 Кількість підписників

360
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -9

👁️ Середній перегляд на повідомлення

820
Середній/День:: 912
Середній/Тиждень:: 816
ERR: 227.78%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Продовження.Окремо на цій нараді обговорювали також питання, які наразі перебувають у роботі та потребують додаткової уваги. Більше про них — згодом:Освіта: • Надання офіційного статусу українським освітнім центрам за кордоном; • Зарахування педагогічного та страхового стажу українським педагогам, які працюють в українських освітніх осередках за кордоном; • Доопрацювання редакції проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо сертифікації рівня володіння українською мовою» — зокрема, у частині фінансового та кадрового забезпечення Національної комісії зі стандартів державної мови; • Погодження проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури визначення рівня володіння українською мовою».Гуманітарна допомога: • Стан опрацювання пропозицій до другого читання проєкту Закону України №12010 «Про гуманітарну допомогу» (від 04.09.2024), проблематика якого була мною ініційована ще навесні 2024 року; • Система «Шлях» — обговорення змін до Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 2.8 Правил перетинання державного кордону громадянами України».📱 Підпишись 🇺🇦
Згадалось, тому додам ще до попереднього свого допису.Я не писав про це публічно раніше, але зараз відчуваю, що настав час поділитися. Наприкінці 2024 року відбулися дві неприємні і тривожні події, безпосередньо пов’язані з нашою діяльністю в Польщі.1. Погрозливий лист до благодійної організаціїУ вересні 2024 року наша благодійна організація отримала лист з надзвичайно агресивним і образливим змістом (фото додаю). Конверт був з надрукованою та приклеєною адресою, без зазначеного відправника. Особливо насторожує те, що лист надійшов не на юридичну адресу організації, а саме на фактичну - туди, де ми проводимо релігійну (протестантська церква) та благодійну діяльність.Це сталося в той період, коли у польському суспільстві зростали ксенофобські настрої на тлі загострення теми Волині.Я одразу повідомив про інцидент Генерального консула України в Кракові та подав заяву до поліції. Після цього були розпочаті відповідні дії.Варто наголосити, що з-поміж усіх фондів у Кракові, такий лист отримали лише ми.Тому закликаю всіх: якщо ви отримуєте подібні листи чи погрози - не мовчіть. Повідомляйте Генеральне консульство України та звертайтеся у поліцію.2. Зірваний український прапор 🇺🇦У грудні, напередодні Різдва Христового, з фасаду нашого приміщення, де щотижня проходять богослужіння та видається гуманітарна допомога для вразливих категорій населення, було зірвано український прапор разом із кріпленням.Цей прапор ми вивісили ще на початку повномасштабного вторгнення — поряд із польським — як символ єдності, солідарності та орієнтир для тих, хто шукає підтримки.Він провисів майже три роки, не викликаючи жодного спротиву.Зірвано було лише український прапор, польський залишили. Флагшток був подвійним, і виглядало так, ніби кріплення просто спиляли.Чесно кажучи, перед святами це сильно зіпсувало і так непростий настрій. Так як саме цей прапор став для нас певним додатковим символом нашої незламності.Про періодичні образливі написи на стінах нашого приміщення я вже навіть не хочу згадувати…І насамкінець.Про напад на мене в березні 2022 року, підозру на можливу спробу отруєння, кібератаки на тодішні наші чати та інші інформаційні ресурси, а також - про повне блокування одразу трьох iPhone (мій, дружини та ще одного, пов’язаного зі мною пристрою) в першій половині 2024-го, як раз тоді я займався логістикою «специфічних» транспортних засобів з США для наших військових, і на жаль за дивних обставин в Польщі загинула людина з якою я мав тоді комунікацію - можливо, колись, про щось з цього, розповім детальніше. Щодо до тих телефонів, то знайомі фахівці, з якими я консультувався, були здивовані як можна було таке, зробити з айфонами, прийшлося їх замінити. Я думаю що у багатьох українських волонтерів є багато подібних історій, так як ціль кремля була і залишається зламати і вибити український волонтерський рух закордоном і в середині України. Чи нас це все зупинило - НІ! Чи зупинить - НІ! Продовжуємо і далі робити свою справу.Війна триває. І, на жаль, для агентів кремля кордонів не існує. Ми маємо бути обережними. Пильними. Єдиними. А нашим польським друзям, не вестися на провокації які спонсорує кремль.Нас Бог береже🙏 , слава Йому!📱 Підпишись
Неприпустима провокація біля польсько-українського пабу в ПознаніУ Познані представники «Всепольської молоді» провели акцію біля польсько-українського пабу, роздаючи листівки з антиукраїнськими гаслами та закликами бойкотувати заклад. Вони прикриваються «ідеологічними розбіжностями», але насправді це — свідома провокація, яка розпалює ворожнечу між нашими народами.Особливо абсурдним виглядає те, що мішенню обрали польську компанію, офіційно зареєстровану в Польщі. І якщо бути точними — це в першу чергу польська фірма, і лише в другу чергу бенефіціарами є українці. Цей бізнес створив робочі місця, сумлінно сплачує податки та розвиває місцеву економіку.Тобто, це не просто політична провокація — це удар по польському бізнесу, який щоденно працює задля розвитку міста й країни.Ми не маємо права дозволити, щоб бізнес, культура та людські стосунки ставали заручниками радикалізму та історичних маніпуляцій.Польща та Україна сьогодні — партнери, друзі та сусіди, які мають спільні виклики й мету, і ми українці дуже вдячні за підтримку та допомогу польському народові. Історія має нас вчити, а не роз’єднувати.Закликаю до поваги, діалогу та єдності. Ворожнеча — це шлях у нікуди.📱 Підпишись
🌎 Незалежно від того, що відбувається у світі на політичній арені, я завжди повторюю: ми маємо робити своє! Допомагати, донатити, виходити на акції, підтримувати на всіх рівнях, працювати на спільну перемогу.Для волонтерського руху немає вихідних. У неділю прибув черговий важливий вантаж для наших військових - медичні засоби, що рятують життя, та необхідна техніка для виконання бойових завдань. Після зустрічі в аеропорту без зволікань ми відправили його в Україну - бо у війні дорога кожна хвилина.🇺🇦🤝 🇺🇸Щиро дякую небайдужим американцям та представникам української діаспори в США за постійну підтримку! Ваша допомога рятує життя і підтримує віру в перемогу України. В часах війни, і тим паче зараз тил не має права бути байдужим і нічого не робити. Найстрашніше, що може статися, - це коли суспільство в тилу звикає до війни або втомлюється від неї. Коли військові кажуть, що «воювати будуть усі», вони нагадують нам, що тил повинен докладати максимум зусиль саме зараз, щоб війна не прийшла до кожного дому. Допомога нашим військовим - це не тільки обов’язок, це наш спільний шанс жити в мирі.А що буде далі, залежить від тебе!Продовжуємо тримати стрій та підтримувати наших військових!Слава Ісусу Христу 🙏Слава ЗСУ Слава Україні 🇺🇦📱 Підпишись
🇺🇦 З Днем Державного Гімну України! 🇺🇦Сьогодні ми вшановуємо один із головних символів нашої незалежності – Державний Гімн України. Це не просто слова й мелодія – це голос нашого народу, що звучить у серцях кожного українця, надихає на боротьбу, єднає та нагадує про незламність нашої нації.Гімн України – це клятва перед тими, хто віддав життя за нашу свободу, це обіцянка йти до перемоги, це сила, яка допомагає вистояти навіть у найважчі часи.Ще не вмерла Україна! – ці слова, що вперше прозвучали 10 березня 1865 року в Перемишлі на Шевченківських роковинах, стали голосом нескореного народу. Саме цього дня вперше зазвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського, що згодом став Державним Гімном України – символом нашої свободи, боротьби й гідності.Лише 6 березня 2003 року Верховна Рада офіційно затвердила Закон «Про Державний Гімн України», закріпивши його серед головних державних символів поряд із прапором і гербом. Відтоді слова «Ще не вмерла України і слава, і воля» об’єднують українців у найважчі та найславетніші моменти нашої історії.Сьогодні ми віддаємо шану всім, хто поклав душу й тіло за нашу свободу, за незалежність та майбутнє України. Нехай наш Гімн завжди лунає гордо й могутньо над вільною Україною! Слава Ісусу Христу 🙏Слава Україні! 🇺🇦Героям слава!📱 Підпишись
⚠️ Друзі, настав момент, коли наше слово й присутність мають велику вагу!Три роки Україна стоїть незламною стіною перед лицем темряви. Три роки болю, втрат, мужності й неймовірної сили духу. Це не просто війна за території - це битва за свободу, людяність і право жити на своїй землі. 24 лютого о 19:00 біля Ратуші в Кракові ми зберемося, щоб показати світу: Україна не залишилась наодинці! Кожен голос, кожен прапор, кожна сльоза і кожен промінь надії - це частинка великої боротьби за справедливість.Сьогодні ми - це не лише українці. Це кожен, хто вірить у свободу. Це голоси мільйонів матерів, дітей, волонтерів, воїнів і тих, хто більше не може сказати нічого, бо віддав найцінніше - життя.Прийди!Бо твоя присутність - це символ солідарності.Бо мовчання - це зброя в руках агресора.Бо ми не маємо права забути тих, хто заплатив найвищу ціну за мир.🇺🇦 Принеси прапор. Запали свічку. Стань поруч.Разом ми - сила. Разом ми - незламна стіна. Разом - до перемоги!Слава Україні! Героям Слава!Посилання на подію 👉 тисни📱 Підпишись
ℹ️Збір інформації щодо проблем із видачею закордонних паспортів.Друзі, хочу оновити інформацію стосовно ситуації з видачею та оформленням закордонних паспортів для українців за кордоном. Питання розблокування паспортів було для нас важливим пріоритетом, і завдяки спільним зусиллям ми змогли досягти значного прогресу. Проте залишаються окремі питання, які ще потребують вирішення.Особливо цікавить, яка наразі ситуація у Стамбулі та Мілані? Чи є там затримки або труднощі в процесі видачі паспортів?Також буду вдячний за інформацію про інші проблемні локації та ситуації, де наші громадяни досі стикаються з труднощами у отриманні документів. Важливо мати повну картину, щоб і надалі ефективно працювати над вирішенням цих питань та забезпечити нашим громадянам можливість вчасно отримувати необхідні документи.Будь ласка, діліться своєю проблемою або питанням у коментарях під цим дописом на моєму каналі, щоб мені було простіше зібрати всю інформацію по актуальним проблемам. Ваша інформація допоможе швидше вирішити існуючі проблеми!Також прохання поширити цей допис по чатах, щоб зібрати більше інформації.Дякую 🤝📱 Підпишись