Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Дамницький (не) пише
Додано 06 гру 2025

Дамницький (не) пише

@artem_damnitskyi
Кількість підписників: 8 733
Фото: 972
Відео: 286
Посилання: 656
Опис:
Дуже (не) серйозна інформація
Джерело

Дамницький (не) пише | Всім привіт, я Артем - учасник дуету «Ветерани космічних військ»Ви вже...

Логотип телеграм спільноти - Дамницький (не) пише Дамницький (не) пише @artem_damnitskyi
8 560 Охват/переглядів 2025-12-20 19:48 Повідомлення №1405
Всім привіт, я Артем - учасник дуету «Ветерани космічних військ»Ви вже, напевно, бачили пост від пана Вені про його уход з колективу. Нас він застав прямо на концерті у Харкові, тому сорі за не сильно оперативну комунікацію. Підтверджую, це не прикол.Про це він нам вперше повідомив 16 листопада, протягом місяця він мав час все це зважити і якось, можливо, переграти. На фінальному «зібранні акціонерів» 17 грудня його позиція залишилися незмінною. Внятних аргументів стосовно цього рішення я не почув, і відповідно ніколи цього не зрозумію, але цю позицію і рішення я приймаю, бо на них він мав повне право, так само як і я на своє неприйняття. Але вважаю, що це дуже безвідповідально перед нашою аудиторією, яка постійно на концертах і в коментарях каже, як ми всі ці роки рятуємо їхні кукухи. Ладно, це все лірика.Ми допрацювали в стандартному режимі всі заходи, які були домовлені і запущені до 17 листопада. Далі - всі по своїх справах. Стосовно планів пана Вені - це краще вам спитати в нього, з нами він ними не ділився.Стосовно планів ютуб-каналу ВКВ - Show Must Go On. Всі проєкти продовжуватимуться, нові учасники ВКВ не будуть оголошуватися ніколи, бо це був і є колектив людей, які прохавали все з самого низу самі. Але друзів каналу, на яких ми завжди можемо покластися, вистачає, і все буде існувати в режимі як це було на початку 2025 року, коли Веня був на лікарняному. Думаю, і в новому етапі існування вони нас залюбки підстраховуватимуть.Ну і ще вийде кілька випусків у «канонічному» складі, які ми вже встигли відзняти. Та й таке. Ніби нічого не забув. Всіх обіймаю, нехай всім вам буде комфортно в усіх ваших справах 🙃