Джерело
Артем Чорноморов | У дописі вище у коментарях побачив негативну реакцію щодо технопарків....
232 Охват/переглядів
2024-10-31 09:22
Повідомлення №606
У дописі вище у коментарях побачив негативну реакцію щодо технопарків.Коротко поясню чому технопарк це важливо, потрібно та корисно для Миколаївської області та України в цілому.По-перше, технопарк це нові робочі місця для місцевого населення з високою заробітною платою по регіону, що покращить економічні процеси у регіоні.Та головне це програма співфінансування держава не платить 100% вартості від вартості проектів, а лише 50% та 80% якщо це де окупована територія. По-друге, це сплата податків до місцевого бюджету для спроможності громад у розвитку та реалізації проектів.По-третє, це розбудова промисловості яка буде зосереджена в одному місці та охопить одразу декілька процесів, що надасть кінцевому товару високої доданої вартості, що у свою чергу призведе до високої ефективності реалізації продукції.Для того щоб відновити дорогу потрібні кошти, яких у нашому бюджеті критично не вистачає.Технопарк - це можливість не разово отримати результат, а стратегічний крок для стабільного та якісного наповнення бюджету громад та держави, що у результаті дасть можливість будувати дороги та витрачати кошти на інші потреби громад.