Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Маша поганого не порадить
Додано 14 лип 2024

Маша поганого не порадить

@art_mrpl
Кількість підписників: 228
Фото: 4,070
Відео: 230
Посилання: 941
Опис:
Маріуполь у вигнанні / Mariupol in exile🇺🇦😪❤️
Джерело

Маша поганого не порадить | Мій улюблений місяць року — липень. Це іронічно, бо в мене алергія на ...

Логотип телеграм спільноти - Маша поганого не порадить Маша поганого не порадить @art_mrpl
148 Охват/переглядів 2025-07-01 19:19 Повідомлення №5271
Мій улюблений місяць року — липень. Це іронічно, бо в мене алергія на липу. Загалом, літо улюблений сезон бо море, відпочинок, тепла погода (я ще та мерзлячка). Чому липень найкращий? Бо посередині, літо вже в розпалі, але ще не закінчується. Червень може бути холодним, серпень теж. А липень ідеально. Звичайно, що все це пов'язано перш за все з Маріуполем і його кліматом. В серпні вода цвіте, багато водорослі та медуз. Я ж обожнюю море. І дуже за ним сумую. Загалом, моє улюблене море Азовське. Мілководне, теплезне, зі своїм кольором та пісочком, пріснувате. Ідеальне. Вже четверте літо я без нього. Раніше мій купальний сезон починався в травні, іноді могли теплоти прийти так рано. Максимум в червні. І ось 1 липня, а я ще не купалася, бо річки це завжди холодно, джерельні озера теж. В Литві тисячі озер, але я звикла до води +22-+28. А литовці купаються собі у +18 і радіють. Виходить, що за моєю логікою — липень втратив всі свої аргументи. Не факт, що буде тепло, не факт, що буду купатися. І відпустки/відпочинку у липні вже нема. Але я досі люблю липень❤️