Джерело
Ars Stellae | Астрологія | Венера трин СатурнПро що це взагалі? Це один з можливих варіантів “вкр...
94 Охват/переглядів
2026-06-23 04:44
Повідомлення №1399
Венера трин СатурнПро що це взагалі? Це один з можливих варіантів “вкраденої нареченої”. Тут і міти про Персефону зайдуть, а деінде і Кощея можна згадатиЦе аспект тривалості, сталості, стабілізації, коли хотєлки урівнюються з можливостями. Це сувора даність фактажу стосунків, як сімейних так і загалом будь-яких партнерських. Проблематика тут в тім, що різкість душного іконоборця, Сатурна в Овні неприємна глем-квін Венері в Леві з усіма її викрутасами та панськими замашками. Втім, і Венера в Леві для Сатурна в Овні - це свято життя, в котрому чомусь ніхто палець о палець не вдаривЗ плюсів - стабілізація. Свято має бюджет. Різкі випади задля буття мають винагороду та момент розслабону. Кому це файно? Це бонус-програма для людей з насиченим Вогнем або Повітрям. Для інших це скоріше момент напруги. На коні - Стрільці, Овни, Леви, Близнюки. Водолії та Терези скоріше просто йдуть на поправку. Для Скорпіонів та Раків - не кращий час. Вірно це особливо тоді, коли ці знаки насичені планетамиЯк це інтегрувати? Підкидайте дрова на свої святкові багаття, інакше свято закінчиться завчасно. Докладайте щодня зусилля до своїх справ, підтримуючи гарний фасад, навіть якщо у вас в підсобці завелось кубло гадюк. Проблема “бути чи здаватися” не проблема наразі. Ці елементи врівноважені. Проблеми можуть початися, якщо одне буде заважати іншому. Не спаліть ліс, і не загашуйте вогнище.Треба подробніше та точно про ваше життя - пишіть без сумнівів сюди ☎️