Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ars Stellae | Астрологія
Додано 14 лип 2024

Ars Stellae | Астрологія

@arsstellae
Кількість підписників: 695
Фото: 84
Посилання: 173
Опис:
Астрологія, огляд транзитних аспектів, думки та практичні поради, астрологія українською. Девіз каналу - попереджений значить озброєний. Особисті: @aquaoculon
Джерело

Ars Stellae | Астрологія | Напевно тільки лінивий не написав про Сатурн в Овні(починається 14.02....

Логотип телеграм спільноти - Ars Stellae | Астрологія Ars Stellae | Астрологія @arsstellae
352 Охват/переглядів 2026-02-11 15:37 Повідомлення №1299
Напевно тільки лінивий не написав про Сатурн в Овні(починається 14.02.26 і закінчується 22.04.28)Важливе варто повторитиЦе положення на ближчі рочки 2Нижче інструкції з якісного проживання цього періоду:- Великі плани сулять великі поразки, на цьому положенні планування знижується до рівня місяця не більше. На дальню перспективу на цьому положенні варто аналізувати фактори ризиків- Справедливості “всесвіту” не існує. Замежовість агресії, провокації, ragebait, тощо будуть візитівкою цього періода. Світ перетворюється на свого роду поле бою, де варто бути напоготові. “Добрі люди” з періоду Риб можуть виявитися доволі недобрими. Принцип haters gonna hate також не спрацює, бо це вже не часи Водолія- Жорстке відстоювання кордонів. Немає піроженок, їжте хліб, чи як там Марі казала. Головна думка тут втім, що замість довготерплячості варто одразу банити, усилати в сад, показувати mana figa. Оберіть за смаком свою коронно-похоронну фразу та не чекайте поки доля зробить вам бобо. Різного роду розборки можуть перетікати і в площу криміналу, тож take care yourself.- Пошук однодумців за принципом “проти кого ми дружимо”. Нажаль, але правда в тім, що в ці розпечені часи людей може об’єднати та впорядкувати тільки проблема, спільний ворог або відчуття того що удвох вижити легше. (Тут можна очікувати створення комун, бо вибачте з такими цінами на комунальні послуги скоро не тільки бабусі будуть жити втрьох.)Коли закінчиться війна я не знаю. Не Ванга. ЖивемоКому треба прикинути куди саме персонально вам влетить цей Сатурн - посилання на особисті в описі каналу