Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Arsenal | The Gunners | Україномовний канал🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Arsenal | The Gunners | Україномовний канал🇺🇦

@arsenalthegunners_coyg
Кількість підписників: 383
Фото: 6,710
Відео: 853
Посилання: 5,780
Опис:
🇺🇦 Україномовний канал про Лондонський Арсенал ⚪🔴 💸 Підтримка каналу - https://t.me/arsenalthegunners_donate 🗣️ Зв'язок з адміном - @walsyyyy7 Реклама - @fut_network Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Джерело

Arsenal | The Gunners | Україномовний канал🇺🇦 | Прес-конференція Мікеля Артети після сьогоднішнього матчу:Про враження...

Логотип телеграм спільноти - Arsenal | The Gunners | Україномовний канал🇺🇦 Arsenal | The Gunners | Україномовний канал🇺🇦 @arsenalthegunners_coyg
120 Охват/переглядів 2026-04-11 18:45 Повідомлення №8486
🎙 Прес-конференція Мікеля Артети після сьогоднішнього матчу:Про враження від результату:«Надзвичайно розчарований. Це наче потужний удар в обличчя. Але я сказав хлопцям одне: тепер усе залежить від нашої реакції. Турнір не закінчився — навпаки, усе загострюється. Потрібен величезний характер, боротьба й абсолютно чітке розуміння того, як ми маємо діяти далі. Без жодних напівтонів: або ми в грі, або ні. І треба бути сильнішими, рішучішими, ніж були сьогодні, особливо коли матч почав складатися проти нас». Про можливі побоювання щодо реакції команди:«Ні. Я бачив цю команду в різних ситуаціях протягом дев’яти місяців. Але сьогодні деякі елементарні речі ми виконали дуже погано. Проти суперника, який миттєво використовує твої помилки, розтягує поле, робить гру хаотичною й неконтрольованою. Вони зробили багато хорошого — потрібно це визнати. Але нам теж є за що себе критикувати, і багато». Про звернення до болівальників:«Ми повинні вибачитись. Прийняти це й рухатися далі. Я намагаюся робити для клубу максимум, створити найкращі умови для гравців. І я знаю: коли стадіон палає, коли атмосфера найкраща у світі — наші шанси зростають. Іншої формули просто не існує. Але й ми повинні відповідати взаємністю. Мали хороші відрізки в першому таймі, але були й моменти, де ми не дотягували до свого рівня. Тому ми винні фанам вибачення та повинні стати кращими». Про несподіваність такого виступу:«Так, ми були дуже далекі від свого рівня. Особливо в ключових аспектах, без яких проти Борнмута важко грати. Вони діяли чітко. Але публічно я не збираюся критикувати жодного гравця». Про можливий зсув моментуму:«Ми цього контролювати не можемо. Єдине, що контролюємо — наша гра. За дев’ять місяців ми це довели. Поразка вдома — це завжди хвиля критики, і ми це приймаємо. Без відмовок. Головне — як ми піднімемося індивідуально й командно, щоби в середу все змінити». Про аспекти, які потрібно покращити:«Є багато моментів, але я не хочу вдаватися в деталі. Вони очевидні. Ми повинні виконувати їх набагато якісніше, якщо хочемо контролювати матч і домінувати». Про стан Каліфіорі, Мартіна та Букайо:«Нічого нового. Немає оновлень ні щодо Мартіна, ні щодо Букайо». Про можливу втому:«Не хочу ховатися за цим. Ми граємо кожні три дні, і будемо продовжувати в такому режимі. Це реальність, яку треба приймати — і отримувати задоволення від можливості боротися. А сьогодні я не побачив достатньо цього задоволення та необхідного рівня боротьби в складні моменти. До червня нас чекають різні сценарії, і ми маємо вміти до них адаптовуватись». Про емоції на трибунах:«Це емоції, вони природні й чесні. І це точно не той день, коли фанам можна щось вимагати». Про складність змінити хід сезону:«Ми знаємо, що поставлено на карту. Клуб давно не був у такій позиції — і це показує, наскільки це складно. Але я хочу думати лише про те, що ми можемо контролювати. Нам не потрібно вигадувати щось нове. Треба продовжувати робити майже все те, що робили дев’ять місяців. У середу це було видно, сьогодні — ні. Тож важливо вчитися, бути дуже самокритичними та підвести себе з колін. Попереду велика гра». Про нерви й напругу:«Нам потрібно все. Передусім — усі гравці мають бути здорові. Ті, кого не вистачає, — це дуже важливі для нас люди, і нам потрібно, щоб вони повернулися якомога швидше. А ті, хто є, повинні піднятися. Я — перший. Сьогодні боляче. Сьогодні жахливе відчуття. Але завтра — інший день. І якби в серпні нам сказали, що у квітні ми будемо в цій позиції — ми б погодились без вагань». Arsenal | The Gunners