Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦ΔркΔ Русофобії Народів (сміхуйочки та допіздєржки)|#УкрТґ
Додано 06 гру 2025

🇺🇦ΔркΔ Русофобії Народів (сміхуйочки та допіздєржки)|#УкрТґ

@arkarusofobii
Кількість підписників: 2 702
Фото: 38,200
Відео: 12,100
Посилання: 4,300
Опис:
ФОРТЕЦЯ РУСОФОБ АДМІНИ – ВОЇНИ-ФОП Новини, мємаси, котики, русня хуйня Наш чат https://t.me/moskal9nema_chat Банка для донатів https://send.monobank.ua/jar/8XrkTiiBic Tether USDT (BER20) 0xff43d443bacdc8e2f724d269cc8c320fa85eac24
Джерело

🇺🇦ΔркΔ Русофобії Народів (сміхуйочки та допіздєржки)|#УкрТґ | Якщо хто не знає, то я професійно вже багато років читаю російські нов...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦ΔркΔ Русофобії Народів|#УкрТґ 🇺🇦ΔркΔ Русофобії Народів (сміхуйочки та допіздєржки)|#УкрТґ @arkarusofobii
255 Охват/переглядів 2026-02-12 09:39 Повідомлення №46497
Якщо хто не знає, то я професійно вже багато років читаю російські новини на російських каналах, слідкую за тим як у них там справи. Багато - це більше десяти, з початку ато, а не лише з початком повномасштабки.І я маю вам сказати, що прямо зараз, прямо в цей момент, поступово, як плівка відклеюється з екрану телефона, в російських медіа з'являється тема про те що москалям здається що пиздець.Поступово - це в різних змі, спочатку в іноагентських опозиційних аналітиків, потім в каналах які агрегують опозиційну аналітику, потім в каналах які агрегують всяку аналітику, а тепер уже і в провладних каналах беруться "об'єктивні" "незаангажовані" коментарі провладних експертів, де вони пояснюють значення слів стагфляція, шрінкфляція, обговорюють перспективи докапіталізації комерційних забудовників з державного бюджету в термінах "умєр значіт умєр" і так далі, і тому подібне.Я допускаю таку думку, що ми знаходимося в тому моменті, коли знання того, що пиздець в рф є не просто варіантом розвитку подій, а гарантованим майбутнім, і питання лише в цьому році чи в наступному, поступово розповсюджується вниз, від влади і великого бізнесу до жителів столиці і великих міст, до середнього класу, і далі вже до всіх росіян.Це такий парадоксальний цікавий момент, оскільки москаль відрізняється від усіх інших живих істот на землі святою вірою в нескінченність російських ресурсів. Отже, в умовах нескінченості російських ресурсів конкретно тобі вася в наступному році не буде роботи грошей і чого їсти. Чому так? Да хуй його знає, точно не через СВО. Але мова не лише про них, мова ще і про нас.Про нас: буде нескінченно прикро якщо ми трохи не дочекаємося і нахуй здамося за три місяці до того, як рф накриє ураганною кризою економічного пиздеця.