Джерело
Apostolove Live | 60 років тому заклад дошкільної освіти «Малятко» вперше відкрив свої д...
2 120 Охват/переглядів
2026-06-06 08:54
Повідомлення №106662
60 років тому заклад дошкільної освіти «Малятко» вперше відкрив свої двері для маленьких вихованців. Відтоді тут лунають дитячі голоси, народжується дружба та робляться перші відкриття. Навіть зараз, святкуючи ювілей в укритті, коли війна змушує нас щодня долати нові виклики, дитячий садок залишається особливим місцем - безпеки, турботи, тепла та радості. Тут діти продовжують проживати своє дитинство, пізнавати світ і вірити в добро.Дивлячись на вихованців садочка, розумієш найголовніше: їм тут добре. Їм тут легко, комфортно, цікаво й радісно. Вони щиро усміхаються, із задоволенням приходять до своїх вихователів, знаходять друзів. І це найкраще підтвердження того, що колектив закладу щодня виконує свою роботу з любов’ю, професіоналізмом і великим серцем.Малюки співали пісню, де були рядки «А любов і ласка у садок ідуть, у садочку в нас вони живуть». І «Малятко» - це дійсно місце любові та ласки. Щира вдячність колективу закладу - хто своєю щоденною працею створює для дітей атмосферу затишку, розвитку та щастя. Нехай дитячі усмішки й надалі залишаються найбільшою нагородою за вашу працю. Окремі слова поваги й вдячності ветеранам праці, які роками формували традиції закладу, передавали свій досвід молодим колегам і залишили вагомий слід в його історії.Дуже хочеться, щоб кожна дитина нашої громади мала можливість відвідувати дитячий садочок, зростати у безпечному та турботливому середовищі, отримувати якісну дошкільну освіту та щасливі спогади про дитинство. І ми обов’язково докладатимемо для цього всіх можливих зусиль, адже турбота про дітей - це найкраща інвестиція у майбутнє нашої громади.З 60-річним ювілеєм, «Малятко»! Нехай у ваших стінах завжди панують дитячий сміх, тепло, доброта і віра в щасливе майбутнє.Андрій Оса