Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик
Додано 14 лип 2024

Андрій Попик

@apopyk
Кількість підписників: 19 043
Фото: 6,250
Відео: 2,560
Посилання: 4,560
Опис:
Написати мені в особисті можна в цьому боті --> @apopyk_bot Телеграм канал Андрій Попик
Джерело

Андрій Попик | Неймовірно веселять всі ці "іксперди" які радять киянам чи іншим містя...

Логотип телеграм спільноти - Андрій Попик Андрій Попик @apopyk
2 300 Охват/переглядів 2026-01-20 09:37 Повідомлення №13131
Неймовірно веселять всі ці "іксперди" які радять киянам чи іншим містянам щоб перечекати морози їхати в село, домовитись там за покинуту хату і перечекати там оці морози та відключення світла.Я не уявляю наскільки ці космонавти відірвані від реальності.І помітьте, жоден з цих говорящих ротів, не покинув міста і не поїхав з родиною в закину сільську хату.Я вже прям бачу, як жінка з двома дітьми збирає тривожні валізки, і їде в якесь село на Житомирщині:- знаходить там якусь покинуту хату- шукає де купити дрова- викатує очі від ціни на дрова- шукає де дістати питну воду- шукає як провести електрику- викатує очі, коли їй кажуть що електрику проведуть влітку- викатує очі від розуміння, що пічка не функціонує, і влітку буде майстер який можливо її приведе до ладу- викатує очі від того, що найближчий магазин знаходиться в сусідньому селі- викатує очі, що найближчий пункт незламності де можна погрітись і підзарядитись знаходиться в райцентрі...- матюкає тих всіх експертів...От чесно, при таких всіх розкладах по витратам часу, нервів, коштів - тій мамі з дітьми простіше на All inclusive в якийсь Єгипет катнути на місяць.А що ви думаєте про всіх цих експертів ротом, які радять мешканцям великих міст їхать обживатись в село, хоча самі сидять в містах?