Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 190 - Антишахрайська платформа
Додано 06 гру 2025

190 - Антишахрайська платформа

@antiscamm190
Кількість підписників: 9 374
Фото: 634
Відео: 12
Посилання: 339
Опис:
Чистимо Україну від непотрібних людей! Зв'язатися з нами, або повідомити про шахраїв, корупціонерів та інших негідників можете тут - [email protected] Підписуйтеся - запрошуйте друзів! Відвідуйте наш сайт - https://190.today/
Джерело

190 - Антишахрайська платформа | Голова київського Госпсуду Вадим Босий під час війни купив “снайперку”...

Логотип телеграм спільноти - 190 - Антишахрайська платформа 190 - Антишахрайська платформа @antiscamm190
2 800 Охват/переглядів 2026-02-10 14:15 Повідомлення №609
Голова київського Госпсуду Вадим Босий під час війни купив “снайперку” за 600 тисячПро це повідомляє Антишахрайський проєкт “190”, з посиланням на повідомлення про суттєві зміни в майновому стані на сайті НАЗК.У липні минулого року суддя Вадим Босий купив снайперську гвинтівку Barrett MRADELR 36″ кал. 416.Голова суду заплатив за карабін 604 650 гривень. Покупку було оформлено у ТОВ “СТВОЛ”, код ЄДРПОУ 37608933.За 2024 рік Босий заробив 1,8 млн грн зарплатні. Чекаємо на нову свіжу декларацію. За словами військових волонтерів, йдеться про надзвичайно рідкісну й високоточну зброю, яка має стратегічне значення на фронті. Снайперські гвинтівки Мрадлер калібру 416, 36 дюймовим стволом – вважаються одними з найдалекобійніших у своєму класі – за сприятливих умов вони здатні працювати на дистанціях до чотирьох кілометрів. Таке озброєння коштує сотні тисяч гривень і фактично є «на вагу золота» для підрозділів, що виконують бойові завдання на передовій. Підписка на 1⃣9⃣🅾 Не забудьтеПИШІТЬ ▶️ [email protected]