Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - anasstep
Додано 06 січ 2025

anasstep

@ansttep
Кількість підписників: 6 401
Фото: 4,420
Відео: 338
Посилання: 781
Опис:
з питань співпраці - писати @anstte 🩷 Читацькі відгуки, естетичні добірки та арти; 🇺🇦 Розіграші книжок і лотереї на підтримку ЗСУ; 🏁 Про Формулу-1 з любовʼю 🏎️
Джерело

anasstep | ️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Ненавидіти Адама Коннора✍️ Авторка: Елла Мей...

Логотип телеграм спільноти - anasstep anasstep @ansttep
783 Охват/переглядів 2026-05-08 15:13 Повідомлення №10778
🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Ненавидіти Адама Коннора✍️ Авторка: Елла Мейз💌 Серія: Love&Hate №2🤩 Видавництво: Glimmer 🌟 Оцінка: 4/5Сюжет: Люсі за збігом обставин переїжджає жити до своєї найкращої подруги та її чоловіка. І по сусідству з ними оселяється відомий актор - Адам Коннор. Зацікавившись, дівчина вирішує трохи за ним поспостерігати. Але одна випадкова ситуація, у якій вона рятує його сина, кардинально змінює все й стає початком їхньої історії.Тропи:🟣оповідь від двох осіб;🟣 сусіди;🟣 повільне горіння;🟣 актор.Мої враження: це дуже класний любовний роман, до якого я повернулася вдруге і він знову подарував мені приємні емоції. Але якщо раніше це була тверда п’ятірка, то зараз я більш вибаглива до книг, тому оцінка трохи знизилася і цілком заслужено.Найбільше мені тут сподобався головний герой. Адам наполегливий, турботливий, уважний і готовий захищати своїх близьких, ну бусінка. Окрема любовка - це його син. Сцени з ним були дуже милі і смішнючі.Також хочу відзначити гумор, адже книга справді місцями дуже смішна. Я чимало разів хіхікала. І, звісно ж, тут є спайсі моменти, ще й такі, що я іноді червоніла.Але без мінусів не обійшлося. Поведінка Люсі інколи мене дратувала. Її переконання, що вона «проклята» і не заслуговує на кохання, виглядало затягнутим. Особливо коли герой уже прямо показував свої почуття, а вона продовжувала все зводити до жарту і не сприймала це серйозно.З іншого боку, мені сподобалося, що в книзі немає зайвої драми. Тут немає того штучного конфлікту між головними героями, який часто вирішується простою розмовою.Ідеальна історія, якщо хочеться чогось романтичного, ненапруженого і з гумором.#відгук_анасстеп