Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - anasstep
Додано 06 січ 2025

anasstep

@ansttep
Кількість підписників: 6 407
Фото: 4,440
Відео: 338
Посилання: 782
Опис:
з питань співпраці - писати @anstte 🩷 Читацькі відгуки, естетичні добірки та арти; 🇺🇦 Розіграші книжок і лотереї на підтримку ЗСУ; 🏁 Про Формулу-1 з любовʼю 🏎️
Джерело

anasstep | ️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Буря✍️ Авторка: Фріда Мак-Фадден💌 Серія: оди...

Логотип телеграм спільноти - anasstep anasstep @ansttep
922 Охват/переглядів 2026-04-09 17:02 Повідомлення №10524
🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Буря✍️ Авторка: Фріда Мак-Фадден💌 Серія: одиночна🤩 Видавництво: Віват 🌟 Оцінка: 3/5Сюжет: молода вагітна дівчина Теґан вирушає в гості до свого брата, але дорогою потрапляє в сильну хуртовину й аварію. Її рятує місцевий чоловік і привозить до себе додому. Здавалося б, це порятунок… але дуже швидко цей будинок перетворюється для Теґан на справжній кошмар.Жанр: трилерМої враження: почнемо з того, що Фріда, як завжди, робить свої "фірмові" штуки: короткі розділи, які закінчуються на напружених моментах. І через це я не могла відірватися від книги, тому і прочитала її за одну ніч, бо реально не могла лягти спати.Якщо говорити про сюжет, то він дуже нагадує "Мізері" Стівена Кінга - та ж історія про замкнений простір і людину, яка потрапляє в пастку. Але у Фріди це подано більш "лайтово" і швидко, без такої глибокої психологічної напруги, як було у Кінга.Головна героїня викликала у мене змішані емоції: з одного боку - її дуже шкода через ситуацію, в якій вона опинилась, а з іншого - вона дійсно була сильною, боролася, шукала способи врятуватися і робила усе заради своєї дитини.Щодо інших персонажів - я досить швидко зрозуміла, що до чого. Ще на початку (особливо після прологу) у мене вже склалася картинка того, як усе буде розвиватися - і, в принципі, так воно і йшло.Але… це ж Фріда 😏 І вона не була б собою, якби не вкинула різкий сюжетний поворот, після якого сидиш і думаєш: «Що це щойно було?»Кінцівка для мене частково несподівана, але водночас і трохи розчарувала Мені хотілося більш "справедливого" завершення - такого, як я собі уявила. Але авторка пішла іншим шляхом. Плюси: дуже швидко читається, тримає в напрузі, атмосферна (зима, хуртовина, ізоляція).Мінуси: передбачуваність, кінцівка, яка може не сподобатись.Тож, книга захоплює процесом читання, але не до кінця задовольняє фіналом. Проте, якщо хочеться швидкого, напруженого трилера - це хороший варіант.#відгук_анасстеп