Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - anasstep
Додано 06 січ 2025

anasstep

@ansttep
Кількість підписників: 6 400
Фото: 4,450
Відео: 339
Посилання: 783
Опис:
з питань співпраці - писати @anstte 🩷 Читацькі відгуки, естетичні добірки та арти; 🇺🇦 Розіграші книжок і лотереї на підтримку ЗСУ; 🏁 Про Формулу-1 з любовʼю 🏎️
Джерело

anasstep | ️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Якщо це станеться✍️ Авторка: Ребекка Яррос💌 ...

Логотип телеграм спільноти - anasstep anasstep @ansttep
847 Охват/переглядів 2026-02-17 18:03 Повідомлення №10077
🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️🅰️📖 Книга: Якщо це станеться✍️ Авторка: Ребекка Яррос💌 Серія: одиночна🤩 Видавництво: КСД 🌟 Оцінка: 5/5Сюжет: це історія кохання двох людей, які знайомляться за надзвичайних обставин - під час авіакатастрофи. Життя розводить їх різними шляхами, вони переживають складні події, дорослішають, змінюються, та не припиняють спілкування. До однієї складної події.. але через кілька років зустрічаються знову - і розуміють, що почуття між ними нікуди не зникли.Тропи:🧡дві часові лінії;🧡розповідь від двох осіб;🧡він - військовий;🧡вимушена близькість;🧡від друзів до закоханих;🧡довга розлука.Тригери:• війна, бойові дії.Мої враження: це неймовірна, щира і дуже чуттєва історія. Авторка надзвичайно глибоко передає людські почуття - біль, любов, страх, надію - і саме тому в цю історію кохання хочеться вірити, і я повірила.Зараз серед великої кількості любовних романів дуже складно знайти той, що по-справжньому зачепить. Але у Ребекки Ярос це виходить ідеально. Я полюбила цю книгу повністю - від першої до останньої сторінки.Історія непроста: частина подій відбувається в Афганістані, у країні, де триває війна. Тут є описи бойових дій, втрат, страху. І через це вона важка емоційно. Але водночас саме на цьому фоні любов виглядає ще сильнішою, ще справжнішою.Почуття між героями - дуже щирі та сильні. Вони мають свої травми, свої проблеми, своє життя, але навіть через роки знаходять дорогу одне до одного. Мені дуже сподобалося, що авторка показала: кохання - це не лише пристрасть, а й підтримка, простір, прийняття і повернення одне до одного попри все.Я закохалася в обох головних героїв.Цю книгу хотілося читати без зупинки - і проживати кожну емоцію разом із ними.#відгук_анасстеп