Джерело
Anonymous | Отож. По НАБУМіжнародні аудитори мають свою шкалу вимірювання ефективн...
34 300 Охват/переглядів
2025-05-21 16:49
Повідомлення №1144
Отож. По НАБУМіжнародні аудитори мають свою шкалу вимірювання ефективності, де: від 0 до 1 - це повна "срака" і пацієнт "мертвий"від 1 до 2 - це теж пацієнт майже "мертвий", тобто подає лише окремі ознаки життя, і то не впевненовід 2 до 4 - це вже є про що говорити. В цьому діапазоні фіксують певні успіхи, досягнення, тобто дійсно є привід досліджувати якусь ефективність та пробувати її оцінювати. Аудит НАБУ упевнено набрав лише 0.8 балів! А це - катастрофа. І не лише для Кривоноса, але й для всіх західних друзів Бюро, які його "створювали" та фінансували багато років. Тому вольовими надзусиллями, врешті свій підсумок роботи аудитори спільно з іншими друзям НАБУ усіма правдами й неправдами "дотягли" до 1,4 бали. Це було зроблено лише для того, щоб хоч якось стримати міжнародний скандаліще. По факту навіть ці притягнуті за вуха 1,4 бали - це вирок і НАБУ і всім, хто має до нього стосунок. І це, увага, аудитори перевіряли тільки 19 місяців роботи Бюро, а не всі 10 років його існування. Резюме таке. НАБУ будуть перезавантажувати. Як Anonymous вже попереджав вище. Підстави для цього в ОП вже є залізні. Проте, зараз трохи усім не до Бюро. Тільки-но дійдуть руки - так і одразу. ПРИЄДНАТИСЯ ДО ANONYMOUS