Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - annnabis
Додано 06 січ 2025

annnabis

@annnabis_meatbunlover
Кількість підписників: 739
Фото: 2,140
Відео: 72
Посилання: 452
Опис:
Перекладаю романи Мітбан Роблю прикраси по даньмею і не тільки;)

👥 Кількість підписників

739
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -3

📊 Кількість повідомлень на день

1.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 1.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 311 26-03-08 09:16
світ міг би вибачитися перед кожною жінкою.кому хоч раз говорили: "коли вже заміж і дітей" "маєш бути ніжною" "не повинна так виражатися" "ти ж дівчинка" "ти хочеш бути чоловіком у родині?" "а хто в вашій з дівчиною парі чоловік?""чоловікам не подобається така довжина" "чоловікам подобається така зачіска"!"для кого ти так вдяглася" "для кого ти так нафарбувалася" "тобі б схуднути" "тобі б набрати вагу".кому доводилося відкладати власні справи, щоб займатися "домашніми обов’язками", які не перекладали на чоловіків.кому нав’язували, що треба дякувати за чоловічу увагу; не ображатися на жарти з сексуальним підтекстом; кому хоч раз було страшно сісти в таксі, зайти у під’їзд чи повертатися додому пізно ввечері.кого зневажливо називали "дівчинкою" разом із "чоловіками"; чия зарплата менша, ніж у чоловіків; кому занижували оцінки; кому казали, що достатньо бути красивою, щоб досягти чогось.за те, як показують жінок та жіночу дружбу в медіа; за стандарти краси; за виправдання експлуатації жінок; за патріархальну ворожнечу до інших жінок.науковиці та артистки, чиї роботи привласнили чоловіки; чиє ім’я стерли з історії; хто ризикував життям заради відкриттів і правди.кому говорили не втручатися, бо "це не жіноча справа"; хто мусив доводити, що може бути такою ж компетентною, як чоловіки. кому погрожували за фемінізм; суфражистки, активістки та правозахисниці, які потрапляли на допити, у в’язницю, ставали жертвами переслідувань за боротьбу.кому ставили неправильний діагноз або не могли його визначити; принижували, називаючи "істеричкою" за емоції; чиє здоров’я було під загрозою через заборону абортів; кого змусили народжувати без згоди.хто не має доступу до медичної допомоги та засобів гігієни; хто не може достатньо знати про власне тіло; у кого немає чистої води; кого продала власна сім’я, щоб прогодувати інших.хто ставав жертвою сексуалізації; неповнолітні, які чули коментарі дорослих чоловіків щодо свого тіла; кому надсилали відверті фото без згоди; кому погрожували за слово "ні". кому доводилося виправдовуватися за зовнішній вигляд чи поведінку, коли вона ставала жертвою; чий агресор залишався безкарним; жертви домашнього насильства; кого не змогли захистити.хто захищає родину та країну, щоб захисників асоціювали лише з чоловіками; хто зараз на фронті без амуніції для жінок. хто став жертвою насильства під час війни; матері та доньки, які ставали жертвами заради безпеки інших; біженки, які стикалися з насильством у таборах чи чужих країнах.хто не може вийти з дому без дозволу чоловіка; хто не може здобувати освіту чи працювати; чиє життя звели лише до ролі народжувати; кого видали заміж рано; кого видали без згоди; дівчата, які пережили операції, що калічать статеві органи. кому доводилося бути сильною; хто сумнівалася у собі; хто боялася; кого знецінювали. жінки, чиє життя відібрали; чиї мрії зруйнували; до яких не ставилися як до людей. світ міг би вибачитися перед кожною жінкою, перед якою вже пізно вибачатися, бо вибачення нічого не змінять. світ міг би нарешті змінитися, щоб нам нарешті не доводилося боротися. мої дорогі дівчата, завжди залишайтеся опорою одна для одної. сьогодні наш день, як і кожен наступний.
👁 195 25-11-17 18:36
БУКШЕФ УБИВАЄ УКРАЇНСЬКИЙ КИТАЙФДТрішки гучно звучить, але!На чому тримається фд? На людях, будемо чесними, бути в одному і тому самому фд протягом довгого періоду доволі складно, тому це природньо, що на місце одних людей приходять новачки, які і продовжують життя цьому самому фд. Але питання, чи є куди прийти новачкам "Засновника демонічного шляху"?. У більшості команд українського сканлейту існує таке собі правило "З'явилася ліцензійка — піратках видаляється". І виходить так, що прийдуть новачки до шішного невичитаного перекладу з купою помилок, спаплюженими чи навіть вирізаними сценами. Чи захочуть новачки читати далі першого тому, коли там вже відбувається якась незрозуміла фігня? Ну... Трішки малоймовірно. Букшеф роблять свою роботу гімняно, неякісно, взагалі не прислухаючись до зауважень авдиторії. І найгірше те, що разом з цим вони простягають свої брудні руки до величезної кількості інших цікавих тайтлів. І просто уявіть наскільки боляче буде відчуватися неможливість порадити свій улюблений роман суто через те, що піратки вже нема, а ліцензійний переклад — шішний монстр, який вбиває абсолютно всю красу історії. Дівчат, про це не можна мовчати. Я хочу, аби у нас видавали чудові китайські історії, але не такою ціною. Сумніваюся, що вони щось перероблять, але принаймні може задумуються про те, чи будуть купувати люди їхні наступні книги з такою "якістю" перекладу. І чи варто воно взагалі того.Тому ось, останній пост, який вони присвятили засновнику (цікаво, правда, що він такий давній. Не хочуть слухати про всі проблеми з перекладом, тож, певно, обрали тактику мовчання до анонсу наступного тому), пишіть, будь ласка, бо це вже навіть не смішно.Буду вдячна за поширення!
👁 237 25-11-12 17:13
Рівно рік тому, 12 листопада, я втекла кинула напризволяще чоловіка, згребла дітей, трохи речей і чкурнула на зйомну квартируЗа місяць до того мені приставили до горла ножа, після чого місяць регулярно годували годинними лекціями погроз, часто зачіпляючи і дітей - малий уже тільки загледівши тата весь трусився і починав плакати (опісля було сказано, що впродовж того місяця робилися неоднократні спроби все залагодити, от тільки я не знаю, що саме вважалося тими спробами - годинні погрози, чи періоди між ними, коли людина вдавала, ніби нічого не сталося або ж все, що вона робила то є абсолютна норма)І торік моїм мені подарунком на дн було те, що я знайшла квартиру і того ж вечора ми з малими туди з'їхалиСловом, три останні місяці 24го року були дуже веселими. Три тому що мій переїзд ніхто ж просто так не прийняв, мене далі переслідували дзвінками, повідомленнями і т.п., вимагаючи повернутись, поливаючи лайном, погрожуючи і не тільки мені (так, лайно і погрози мали переконати мене повернутись). Були дні, коли мене трясло і я боялась навіть підходити до вікон. Людина давно вже закріпила за собою статус провинутого рівня у наданні порожніх обіцянок, але ж погрози - не обіцянки, та й тривалість всього цього мене виснажила до краю. Загалом це великий клубок, який можливо колись я буду розв'язувати з психологомЗ чого я почала - я зірвалась з дітьми по суті в невідомість, не маючи сталої роботи як і особливої можливості її знайти, бо ж прив'язана до дітей і онлайн навчанняАле от уже минув рік, живем 👌Отакий хаотичний особистий дроп видала. Закрила спойлером бо думаю не всім воно треба
👁 261 25-09-29 15:50
насправді книжка досить неоднозначна в багатьох аспектах і з якого боку дивитись, але мабуть це і підтверджує їі основну думку про те що люди це не набір мікросхем і запрограмованого коду і що кожен з нас особистість яка має власні думки, бажання і почуття які не можна загнати в рамки. всі ми різні. ми можемо помилятись, можемо чогось не помічати, робити безглузді речі і змінювати свою думку стосовно речей. як і люди навколо ця книга багатогранна і тут як і різноманітні інтимні сцени з часом дивними вподобаннями і частина з них жорстока і травматична, так і роздуми про людське буття і багато роздумів про свої почуття від людей які жили роками в якихось визначених для себе рамках і тепер намагаються зрозуміти себе, хоч і це займає довгий шлях через певні соціальні чи особисті упередження і установки в головітут є крихточки неконтрольованості і зривів психічного стану хворого з часом жахливою поведінкою і наслідками але при цьому всьому все ще постійно лунає думка що різноманітні психічні розлади не причина ізолювати людей від суспільства і вони теж мають бути частиною соціумуа ще на диво для даньмею тут досить багато історій про сильних жіноктут другорядні персонажки які показують що жінки нічим не гірші чоловіків і як розумна і цілеспрямована жінка може досягти будь-яких цілей тут про жорстокі вбивства, експерименти над людьми і трохи генної інженерії і наукової фантастики з штучним інтелектом тут про самопожертву і ще трошки про коханняа ще про те як навіть в найтемніші часи люди все одно тримаються за яскравий вогник вдалині навіть якщо це просто одна кинута фраза когось іншого хто був важливимтут про гру в хустинку, про червону сукню і туфлі на підборах, місячних медуз, фігурку покемона чармандера, пачки викурених цигарок, червоного і блакитного дракона, червоні троянди і різнокольорові гортензії, пісню з титаніку і про старого полатованого плюшевого ведмедика, який тримає кульки в парку атракціонів тут про життя яким би абсурдним і жорстоким воно часом не булопро те як легко непорозуміння можуть все заплутати і зіпсувати про почуття провини і абсолютну самотністьпро того, чиє імʼя написане на водіпро те, як це бути старшою недолюбленою дитиноюпро дітей яким довелося дорослішати занадто раноі про те як після 20ти все ще можна бути дитиноюпро бажання вічного життя і небажання житипро те як важливо в цілому світі мати хоча б одну людину яку ти можеш обійняти і вона обійме у відповідь я думала що це історія про крінжові інтимні сцени але я помилиласьце історія про людей які одного разу втратили когось хто був для них цілим світом і прикладом для наслідуванняі звісно ж про кохання яке народжується з непорозуміння і ненависті, з жалю і бажання, з абсурдних ревнощів і почуття боргу
👁 385 25-03-22 18:07
РОЗІГРАШ КНИГИ ЗА ДОНАТ на що збір: я відкриваю допоміжну банку пані Яні для її постійного збору на потреби Покровського напрямку (мавіки, автівки та РЕБи)виграш: спеціальне видання першого тому «Heaven Official's Blessing» (Благословення Небесного Урядника) Мосян Тонсьов англійською мовою — це перевидання книги в твердій обкладинці, з суперкою, фольгуванням на основній тканинній обкладинці та шикарним кольоровим зрізом! книгу надає моя чудова подруга Каріна, за що дуже-дуже їй вдячна мета: 10000 грнумови: 1) бути підписаним на канал сонні читання 2) донат на банку від 50 грн чим більше донат, тим, відповідно, більше шансів на виграш (100 грн = 2 квитки, 250 = 5 квитків і тд) результати будуть оголошені після закриття всієї суми, книга буде відправлена після 29 березня, тому дуже в вас вірю! розіграш буде проводитися через внутрішній функціонал монобанку, тому якщо донатите з моно, то ніяких додаткових дій не потрібно, але для донатів з інших банків вказуйте будь ласка в коментарі до платежу ваші контактні данібанка збору: https://send.monobank.ua/jar/8SpecBts8aбуду дуже вдячна за поширення та за участь сонні читання.