Джерело
АНІКА, І ШО? | Не виховуйте команду — виховуйте себе! 🫶🏻Так, так, мені це дуже схоже ...
251 Охват/переглядів
2026-02-12 13:32
Повідомлення №780
Не виховуйте команду — виховуйте себе! 🫶🏻Так, так, мені це дуже схоже на фразу, яку використовують у контексті батьківства.Іноді зі мною трапляються розмови з командою, коли вони кажуть:— ну от як ти робиш— я бачу твоє мислення і спробувала— це ти мене навчилаУ ці моменти я кожен раз дивуюся, але потім усвідомлюю, що в цьому і є істина. Лідер завжди показує стандарт культури. Я памʼятаю, коли декілька років тому я почала злитися на клієнтів, прямо казала, що вони не цінують, не розуміють, не навчаються, і не пройшло й місяця, як команда підхопила цей вайб і почала насміхатися над клієнтами. Після того я більше ніколи не дозволяла собі відходити від власних цінностей.Так у всьому:📎 самі не пройшли жодного курсу, але хочемо, щоб команда інвестувала свої гроші у навчання📎 самі не поділилися жодним новим лайфхаком, але хочемо, щоб команда генерувала ідеї📎 знаходимося в дитячій позиції, а хочемо, щоб команда брала на себе відповідальністьБізнеси та команди, не важливо, маленькі чи великі, завжди є продовженнями ДНК керівника. Тож якщо ви незадоволені — йдемо «виховувати» себе 😈Згодні?