Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

We are Liverpool | Ліверпуль 🇺🇦

@anfield_team
Кількість підписників: 1 289
Фото: 11,600
Відео: 1,330
Посилання: 151
Опис:
Все про Ліверпуль та навіть більше По всіх питаннях - @KO_red_scouser

👥 Кількість підписників

1 289
Середній/День:: -5
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

249
Середній/День:: 167
Середній/Тиждень:: 282
ERR: 19.32%

📊 Кількість повідомлень на день

7
Останній день: 11
Середнє за тиждень: 8
Середнє за день: 7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

🎙 Арне Слот про зміни в командній хімії:«Є різниця між командною згуртованістю та ментальністю. Якщо говорити про взаєморозуміння, то цілком логічно, що футболісти, які грали разом 6, 7 чи 8 років, мають сильніший зв’язок, ніж нові гравці, які лише починають грати разом. Але щодо ментальності — ми багато разів показували характер і здатність повертатися в гру, як це було минулої неділі. За рахунку 2:2 ми відчували, що заслуговували забити третій м’яч, але цього не сталося. Для мене ментальність не має нічого спільного з віком.Коли Мо Салаху було 26, а інші гравці перебували на піку форми, вони виграли Лігу чемпіонів і здобули титул АПЛ із 99 очками. Нещодавно ми також бачимо хороший приклад ПСЖ — це не така вже й вікова команда, але вона має стандарти переможців: усі 11 гравців разом атакують і разом захищаються. Тут більше йдеться про особистість футболіста, ніж про його вік. Звісно, такі якості можна підсилити через трансферний ринок, але в нас уже є багато гравців із правильним менталітетом для виступів за цей клуб».
🗯 Хочу поділитися з вами своїми думками.🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Манчестер Юнайтед грає жахливо та слабко, незважаючи на стрік з досить непоганих результатів та майже гарантоване третє місце. І той факт, що Ліверпуль програє настільки слабкій та безідейній команді свідчить про максимальну глибоку ігрову кризу мерсисайдців. Я взагалі не розумію за рахунок чого, окрім везіння, ця команда здатна перемагати.🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Всі, хто давно підписаний на канал знають, що я завжди захищаю Арне Слота. Я досі вважаю, що такі досягнення, як чемпіонство, варто поважати. Але я взагалі не розумію, за рахунок чого він виправить ситуацію у наступному сезоні. Хіба що Ліверпуль хоче здійснити ще 10 трансферів.Ліверпуль жахливий абсолютно в усіх фазах гри. Єдине за що можна зачепитися - бажання Собослаї не програвати кожного тижня. Ліверпуль програє єдиноборства, футболісти центру поля дивляться футбол і не можуть зробити передачу на 3 метри, а головне - вони не розуміють, що їм робити у позиційних атаках.Окрім відсутності геймплану кожного тижня, мене дуже бентежить регрес багатьох футболістів. Гакпо, Мак Аллістер, Гравенберх виглядають вкрай жахливо. Я не вірю, що вони забули, як грати в футбол. Якщо Арне Слот поверне цю команду у чемпіонську гонку наступного сезону, то це буде геніальний камбек, але поки що повірити в це здатна хіба що людина з дуже багатою уявою. Сьогоднішній Ліверпуль, особисто для мене, це збірна України Сергія Реброва. Нуль ідей, відсутність характеру, перманентна приреченість. В обох цих командах є класні футболісти, але вони своєю грою наче натякають, що прагнуть змін.
🔴 Проблема правого флангу, яка коштувала Ліверпулю сезону. Після відходу Трента Александера-Арнольда клуб не просто втратив гравця — він втратив системоутворюючий елемент. І заміна виявилась значно складнішою, ніж очікувалось.📊 Що пішло не так:🔹 7 різних гравців зіграли на позиції правого захисника цього сезону🔹 4 гравці за 2 матчі — абсолютний хаос у ротації🔹 3 травми у Бредлі (остання до кінця сезону)🔹 3 травми у Фрімпонга (усі — задня поверхня стегна)🔹 3+ проблеми у Гомеса — постійний контроль навантаження🔹 29 вимушених замін через травми у всій команді за сезон📉 Статистика, яка говорить сама за себе:🔻 Конор Бредлі зіграв лише 932 хвилини (і це найбільший показник серед правих захисників Ліверпуля)🔻 Домінік Собослаї провів 719 хвилин не на своїй позиції🔻 Лише 7 матчів, коли всі три профільні правих захисники були доступні⚠️ Проблема правого захисника — не головна причина провалу сезону, але системний фактор, який зруйнував баланс команди.📌 «Ліверпуль» недооцінив складність заміни Трента і зіткнувся не просто з кадровою проблемою, а з повноцінною позиційною кризою. Без стабільності на правому фланзі команда втратила баланс — і, зрештою, контроль над сезоном.📰 Лінк на повну статтю The Athletic.
🗣 Арне Слот про мерсисайдське дербі:«Це завжди особливий матч, незалежно від того, шістдесятий він чи ні. Але якщо це останнє дербі на одному стадіоні, а потім перше на іншому, то це робить його ще більш особливим, якщо таке взагалі можливо.Зараз вони перебувають у дуже хорошому стані. До особливого статусу цієї гри можна додати ще один-два відсотки. Для них це завжди особливий матч — але для нас теж». 🗣 Арне Слот про Уго Екітіке:«Йому ще не робили операцію. Це страшенний удар для нього: перейти в новий клуб, одразу почати так сильно впливати на гру, а потім опинитися в такій ситуації. Попереду на нього чекало ще дуже багато — зокрема й матч проти колишнього клубу в чвертьфіналі Ліги чемпіонів, і важливе літо.Насамперед мої думки зараз із ним, адже він вибув на дуже довгий час і пропустить стільки особливих моментів. Він не перший і не останній футболіст, який проходить через подібне на старті кар’єри, і ми знаємо чимало прикладів, коли гравці поверталися після такого ще сильнішими.Я на сто відсотків упевнений, що він буде одним із тих, хто згодом скаже: можливо, саме ця травма зробила мене ще сильнішим і ще краще підготувала до гри на ще вищому рівні». 🗣 Арне Слот про прихід і відхід гравців:«Якщо згадати домашній матч проти ПСЖ, то цілком можна сказати, що майбутнє виглядає обнадійливо. Ми змогли більше контролювати м’яч, ніж вони, завдали 21 удар, мали більше володіння і високий xG проти команди, яка зазвичай сама домінує за цим показником.І це навіть з урахуванням того, що Уго довелося піти з поля вже на 30-й хвилині, а Алексу — у перерві. Ця команда вже не раз показувала, що здатна конкурувати з найкращими в Європі. Ми обіграли тут трьох інших чвертьфіналістів, і це говорить про те, що вже зараз маємо дуже сильну команду.Так, певні зміни будуть, адже Роббо і Мо йдуть. Але майбутнє виглядає світлим. Я не думаю в категоріях цифр, якщо говорити про нових гравців. Ми дивимося на позиції, на те, хто вже точно піде, а далі побачимо, що станеться влітку. Ви ж знаєте, ми — клуб, який живе за рахунок трансферної моделі».
🔥 Гарячі трансферні інсайди від Джеймса Пірса.🧤 Про Аліссона:Аліссон повернеться на поле у травні. Скоріш за все він залишиться першим номером команди ще на один сезон, якщо влітку його не спокусить пропозиція з іншого чемпіонату. ⚽️ Про Вірджила Ван Дейка:Капітан Ліверпуля відпрацює свій чинний контракт до кінця наступного сезону після чого покине клуб. 🇯🇵 Про Ватару Ендо:Ліверпуль хоче зберегти його на наступний сезон в статусі резервіста. Однак футболіст може покинути клуб влітку, якщо захоче отримувати більше ігрового часу. 💰 Про трансфер Вірца:«У Ліверпулі, як і раніше, переконані в доцільності трансферу Флоріана Вірца з Баєра за суму, яка може зрости до £116 млн, і вважають, що наступного сезону він додасть після того, як повністю адаптується до інтенсивності Прем’єр-ліги». 🧤 Про Маммардашвілі:«Подекуди його [Мамардашвілі] гра на лінії справляла сильне враження, але з м’ячем у ногах він діє нервово, а його неточний пас часом ставив команду під тиск. У 25 років він усе ще відносно молодий за воротарськими мірками, але остаточних висновків робити поки рано. Наступного сезону йому потрібно підняти планку». 🤝 Про продажі футболістів:Ліверпуль цілком може продати Мак Аллістера або Кертіса Джонса.
🎙 Арне Слот після поразки ПСЖ:«Минулий тиждень був важким і дуже непростим, але, думаю, за цей час ми показали, що здатні суттєво додати. Це велика заслуга гравців. Команда продовжувала працювати й створила більш ніж достатньо моментів, але, як і багато разів цього сезону, якщо подивитися на xG, ми мали забивати щонайменше два м’ячі, а в підсумку не забили жодного. І таке траплялося з нами вже не раз упродовж сезону». 🎙 Про комплектацію команди:«Останнім часом багато говорять про те, що клуб перебуває в перехідному етапі. Ми продали 8–10 гравців, щоб повернути кошти й підписати 4–5 або 6 новачків. Тепер ми втрачаємо Мо, втрачаємо Енді як вільного агента. Трента ми теж втратили як вільного агента.Модель клубу означає, що зазвичай нам потрібно продавати, щоб купувати. Минулого літа це вже було великим викликом, і цього літа він знову таким буде. Але ми вже показали, що ця модель працює і з нею можна досягати успіху». 🎙 Про плани на літо:«Подивимося, чи зможемо ми підсилити склад новими гравцями після продажу кількох сильних футболістів цього літа».
🎙 Наскільки іншими будуть підхід, тактика і настрій команди порівняно з першим матчем?Не знаю, чи про це вже багато говорили, тому що мені потрібно було зосередитися спочатку на «Фулгемі», а тепер знову на «Парі Сен-Жермен». Але я добре знаю, як це працює у футболі: щойно ти змінюєш схему, вся увага одразу переключається саме на неї, а не на те, що насправді відбувається на полі. Можливо, багатьом буде важко повірити в те, що я зараз скажу, але наш підхід до завтрашнього матчу не так уже й відрізнятиметься від того, що був у Парижі. Ті, хто добре мене знає, розуміють: я ніколи не випускаю команду з установкою сісти в низький блок на всі 90 хвилин.Насправді, якщо уважно переглянути той матч, можна побачити, що ми багато-багато-багато разів пресингували їх високо. На жаль, сім чи вісім таких епізодів завершилися тим, що їхні гравці виходили віч-на-віч із нашим воротарем. Тож і завтра наш підхід полягатиме в тому, щоб ризикувати, бо, по-перше, саме це нам і потрібно. Але щоб відібрати в них м’яч, треба пресингувати, і ми вже побачили, наскільки складно це робити проти таких футболістів. Утім, так само було і минулого сезону, і тоді «Енфілд» справді дуже нам допоміг. Очікую, що так само буде й завтра.
🎙 Ти достатньо скромний, щоб, можливо, не хотіти це чути, але для багатьох ти — справжня легенда «Ліверпуля». Саме так тебе й проводжатимуть із цього клубу, саме так про тебе думають уболівальники. Наскільки глибоко це все зачепило тебе і що фанати означають для тебе особисто?Нехай інші вирішують, чи можна називати мене легендою «Ліверпуля» — ти ж добре мене знаєш, я сам ніколи цього не прийму. Але з першої хвилини в цьому клубі я хотів бути успішним. Хотів допомогти повернути трофеї в «Ліверпуль», допомогти повернути цей клуб туди, де, як я вважаю, його справжнє місце. І я дуже пишаюся тим, що був частиною фантастичних команд, яким це вдалося.Цей клуб означає для мене все. Люди всередині клубу значать для мене неймовірно багато. Уболівальники завжди ставилися до мене з теплом. Я й досі пам’ятаю свій дебют проти «Крістал Пелес», коли я був фактично ніким — щойно перейшов із «Галл Сіті» за якихось 8 мільйонів фунтів. Я провів свій перший матч, а «Коп» уже співав моє ім’я. Це був момент, у який я просто не міг повірити. А потім наступні три місяці мене взагалі не було видно — я досить часто нагадую про це Юргену [Клоппу]!Але коли я все ж отримав свій шанс, саме ті відчуття допомагали мені триматися. І коли цей шанс з’явився, я просто хотів, щоб люди в клубі та вболівальники пишалися тим лівим захисником, якого вони бачать щотижня на полі. Вони були неймовірними до мене, просто неймовірними. Завжди підтримували, завжди говорили про мене позитивно. Я не міг би мріяти про кращу фан-базу. І не міг би просити кращих людей на тренувальній базі, які допомагали мені не зупинятися.Коли я згадуватиму ці дев’ять років, то робитиму це з великою усмішкою на обличчі. Іноді мене, звісно, переповнюють емоції. Зараз ще не той момент, але прощатися з усіма буде важко. Водночас це правильний час для такого кроку — і це також привід відсвяткувати ті дев’ять років, які ми всі прожили разом.
🎙 Арне Слот про поточний стан справ:«Ми самі поставили себе не в найкраще становище, в якому зараз опинилися. У Парижі нас залишили в грі, тож у цьому протистоянні ще нічого не втрачено. Попереду на нас чекають сім надважливих матчів у Прем’єр-лізі і, сподіваюся, ще кілька — у Лізі чемпіонів». 🎙 Арне Слот про важливість гри проти Фулгема:«Якщо й шукати щось позитивне після матчу з ПСЖ, то це те, що ми зіграли проти чемпіона Європи. Того вечора ми не показали свій рівень, але вже за чотири-п’ять днів можемо довести, що здатні бути значно конкурентнішими. Водночас це також показує: якщо ми хочемо й далі прогресувати, то в Лізі чемпіонів маємо грати саме на такому рівні.Ми хочемо виступати в цьому турнірі й наступного сезону, щоб показати, що можемо пройти в ньому ще далі. А для цього нам потрібно додати в чемпіонаті. Не всі наші гравці готові вже за кілька днів провести ще один настільки інтенсивний матч, тож подивимося, яким буде склад». 🎙 Про травми та доступних гравців:«Справедливо сказати, що якщо порівнювати з усім сезоном, то зараз у нас, мабуть, найкращий період щодо доступних гравців. Але коли я дивлюся на свій список, то бачу трьох травмованих захисників — Бредлі, Леоні та Ендо. Також перед завтрашнім матчем у мене є занепокоєння щодо двох футболістів — Гомеса і Фрімпонга. Проти ПСЖ у нас, можливо, була найсильніша лава запасних за весь сезон, але інколи все виглядає не так добре, як може здаватися».
🎙 Арне Слот про те, чому команда вийшла за іншою схемою — з трьома центральними захисниками — і наскільки це спрацювало:У них швидкість буквально всюди, на кожній ділянці поля. Куди не подивишся — скрізь шалений темп. [Ашраф] Хакімі та Нуну Мендеш — неймовірно небезпечні в атаці, і не лише вони. Саме тому ми випустили проти них Джеремі Фрімпонга та Мілоша Керкеза — у цьому й полягав задум.Я думав, що так ми зможемо пресингувати їх дуже високо й агресивно, адже Джеремі та Мілош — це також два футболісти, які здатні впоратися з таким темпом. Бо якщо ти тиснеш на Хакімі чи Нуну Мендеша, вони не просто починають бігти. Вони починають прискорюватися на абсолютно шаленому рівні — це навіть не спринт, а щось вище за нього, і ти маєш якось із цим справлятися.І зазвичай такі гравці, як Джеремі та Мілош, краще підготовлені до цього, ніж класичні вінгери. Але, як ми побачили, щоразу, коли ми намагалися пресингувати їх високо й агресивно, саме в ці моменти нас і розривали. Думаю, через наш високий та агресивний пресинг вони створили п’ять чи шість справді гольових моментів.Це ще раз показує, наскільки важко грати проти такої команди. Ми пробували діяти через високий пресинг із тими футболістами, яких я вже назвав, а коли сідали в низький блок, це означало, що на полі в нас було більше захисників, більше втоми й більше силової боротьби.