Джерело
Андрій Ковальов 🇺🇦 | Сьогодні тримаючи в руках Грамоту Верховної Ради України.І чесно скажу...
493 Охват/переглядів
2026-02-24 06:04
Повідомлення №8748
Сьогодні тримаючи в руках Грамоту Верховної Ради України.І чесно скажу — це не про мене.Не про статус. Не про особисте визнання.У цю мить перед очима — обличчя наших людей.Ця нагорода належить кожному працівнику «Вінницяоблтеплоенерго».Вона належить тим, хто їхав у Слов’янськ і Могилів-Подільський будувати фортифікації, хоча це не прописано в посадових інструкціях, але продиктовано совістю і відповідальністю перед державою.Тим, хто працював у Херсоні після руйнування дамби, коли людям було боляче і страшно, і потрібно було бути поряд і робити свою справу.Тим, хто виїжджав до Києва після ударів по ТЕЦ, коли країна знову занурювалась у темряву, і треба було швидко, професійно відновлювати системи.Тим, хто по всій області допомагав територіальним громадам — не лише на своїх об’єктах, а там, де було найважче, бо в час війни немає «чужого» фронту. Я пишаюся тим, що маю честь працювати поруч із такими людьми.Дякую кожному — за професіоналізм, витримку, людяність і готовність їхати туди, де складно!