Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - anastezi books читає ☕️🖇️
Додано 06 гру 2025

anastezi books читає ☕️🖇️

@anastezibooks
Кількість підписників: 382
Фото: 1,230
Відео: 35
Посилання: 43
Опис:
📚 Канал для книголюбів і не тільки! ✨ Огляди, враження та рекомендації 📖 💌 Усі соцмережі за посиланням: https://linktr.ee/anastezi.books
Джерело

anastezi books читає ☕️🖇️ | ️ідгук на книжку «Сутінки» Пенелопи ДугласВидавництво: @ksd_bookclubОц...

Логотип телеграм спільноти - anastezi books читає ☕️🖇️ anastezi books читає ☕️🖇️ @anastezibooks
82 Охват/переглядів 2026-05-30 18:42 Повідомлення №1273
🅰️ідгук на книжку «Сутінки» Пенелопи ДугласВидавництво: @ksd_bookclubОцінка: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🖤 Ця історія справді підкорила мене. Майже 900 сторінок промайнули настільки швидко, що я й не помітила, як перегорнула останню сторінку. Попереду залишається лише «Ніч вогню» і серія «Диявольська ніч» буде повністю прочитана. Якщо чесно, сумно прощатися з цими героями.🖤 Ця книга присвячена Віллу Грейсону, і мені було надзвичайно цікаво спостерігати за його історією та стосунками з Еморі. Вілл став для мене одним із найцікавіших персонажів циклу. Його розум, витримка та вміння прораховувати все на кілька кроків вперед викликали захоплення. Особливо сподобалася його ідея щодо Блекчарча, дуже винахідливо, сміливо та продумано.🖤 Еморі ж залишила після себе змішані враження. Часом вона мене відверто дратувала, адже навіть розуміючи власні почуття, продовжувала відштовхувати Вілла майже до самого кінця. Водночас її складно не зрозуміти, адже життя дівчини було сповнене болю та жорстокості. Деякі моменти її історії було важко читати, настільки вони були болісними й несправедливими.🖤 Попри те, що ця книга мені дуже сподобалася, мій особистий рейтинг серії наразі виглядає так:🥰«Схованка»🥰«Вимикач»🥰«Сутінки»🥰«Зіпсований»🖤 Кожна книга цієї серії по-своєму особлива, але саме «Схованка» досі залишається для мене неперевершеною. Проте «Сутінки» подарували безліч емоцій, сильних моментів і ще раз нагадали, чому я так полюбила світ «Диявольської ночі» ☺️— Чотири Вершники, — бурмочу я, пригадуючи, як їх називали.— Що?Я кліпаю, згадуючи, що Кай стоїть поруч. І просто усміхаюся. Кріст, Морі, Грейсон... і Торренс.— Ти знаєш, що таке Диявольська ніч?— запитую я його. #відгуки #сутінки #цитати