Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжкові щоденники Насті ✨📝
Додано 19 лют 2025

Книжкові щоденники Насті ✨📝

@anastasiya_books13
Кількість підписників: 2 984
Фото: 1,660
Відео: 514
Посилання: 939
Опис:
Розповідаю про цікаві книги та ділюсь своєю думкою з вами ❣️📚 Адмінка @Anastasiya_13_13 Важливі посилання, реклама, співпраця, вішліст https://linktr.ee/anastasiya_books13
Джерело

Книжкові щоденники Насті ✨📝 | Відгук до Книга Азраїла 💛Автор: Амбер В. НікольОцінка: 4/5 ⭐️ Видавниц...

Логотип телеграм спільноти - Книжкові щоденники Насті ✨📝 Книжкові щоденники Насті ✨📝 @anastasiya_books13
384 Охват/переглядів 2026-04-29 17:56 Повідомлення №2488
Відгук до Книга Азраїла 💛Автор: Амбер В. НікольОцінка: 4/5 ⭐️ Видавництво: @bohdan_books#Відгук: Трошки не виправдала моїх очікувань…Ну що ж, ось і я добралась до цієї книги. Про що в нас сюжет?Про пошуки артефакта, який не факт, що існує… а чи існує чи ні, ви взнаєте, прочитавши цю книгу 😁Світобудова загалом цікава, в нас тут є боги і монстри, в принципі це зрозуміло з назви серії. На стороні богів, окрім них, є ще небожителі (яка між ними різниця, я так і до кінця не зрозуміла). Також тут є відьми, вампіри і це все переплітається з нашим світом 🔥А ще ми бачимо багато різних планет, що теж дуже цікаво 😻Але є але, як на мене, це все було не дуже добре прописано, я до кінця так і не зрозуміла, як працюють багато речей, мені прям не вистачало цієї сторони історії.Головна героїня просто вивезла цю книгу, ми бачимо картину, коли їй потрібно обрати правильну і, найголовніше, вигідну для себе сторону. Вона сильна, розумна і хитра. Це той випадок, коли головна героїня просто 100/10 ❤️‍🔥І це той випадок, коли головний герой мені не дуже сподобався. Половину книги він ніяк не розкривався, що я можу зрозуміти, але він був максимально мені незрозумілий через це. Почав якось розкриватися пізніше, і тільки тоді я змогла його зрозуміти і полюбити. Але «найкращий книжковий чоловік» — не було 😁Початок книги мені був доволі цікавим, тут якраз таки починалось хоча б якесь пояснення, як все працює, але його було недостатньо для повної картини 🥲А ось далі мені було доволі скучно, прям змушувала себе читати, бо пошуки цього артефакту тягнулися доволі довго і дуже нудно для мене…А ось третя частина книги вже була дуже цікавою, і я не могла відірватися, було багато цікавих подій, а фінал мене просто шокував, такого я точно не очікувала 🙈Остаточні враження: мені сподобалось, але не так сильно, щоб бути в захваті. Тому книзі я ставлю 4/5 ⭐️Чи продовжу я читати серію? Так, але пізніше, навіть ось такий неочікуваний фінал не підштовхує мене одразу братися за другу книгу 🥺