Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжкові щоденники Насті ✨📝
Додано 19 лют 2025

Книжкові щоденники Насті ✨📝

@anastasiya_books13
Кількість підписників: 2 984
Фото: 1,660
Відео: 515
Посилання: 941
Опис:
Розповідаю про цікаві книги та ділюсь своєю думкою з вами ❣️📚 Адмінка @Anastasiya_13_13 Важливі посилання, реклама, співпраця, вішліст https://linktr.ee/anastasiya_books13
Джерело

Книжкові щоденники Насті ✨📝 | Відгук до Закони Невриди 💜Автор: Катерина СамойленкоОцінка: 4/5 ⭐️ Вид...

Логотип телеграм спільноти - Книжкові щоденники Насті ✨📝 Книжкові щоденники Насті ✨📝 @anastasiya_books13
368 Охват/переглядів 2026-03-30 15:55 Повідомлення №2290
Відгук до Закони Невриди 💜Автор: Катерина СамойленкоОцінка: 4/5 ⭐️ Видавництво: @ksd_boockclub#Відгук: Дуже змішані емоції від цієї книги 🤔Начебто подобається, але начебто й не вау…Світоустрій книги дуже цікавий. Я б сказала, що авторка — геній: так круто все описати та поєднати між собою 👀Але щоб щось у цьому зрозуміти, потрібно читати дуже уважно, або навіть виписувати різні події й складати все як пазл 🙈Головна героїня дуже часто бісила: думаєш, ось начебто розумна, але робить якісь такі вчинки без сенсу, які суперечать усьому.Інші герої теж не те, щоб позитивні — у кожного свої цілі.І загалом було дуже важко відчути емоції до персонажів через складність книги.Єдиний, до кого я щось відчула, — це один із князів 🤭Стиль написання дуже складний, тому книга давалась ну дуже-дуже важко.Я читала її довго і дочитала лише тому, що в нас був читацький клуб по ній.Я люблю інтриги, але тут описи світу й подій даються маленькими шматочками, і їх справді важко поєднати між собою, щоб зібрати цілісну картину 🥲Загальні враження дуже змішані.Я не можу віднести цю книгу до категорії «не сподобалось взагалі», але й не можу сказати, що це найкраще з прочитаного.Можливо, вона просто не потрапила мені в настрій.Мені здається, що для цієї книги треба мати багато вільного часу: не мати ніяких справ, сидіти, читати, вичитувати, записувати, аналізувати — тільки тоді можна добре зрозуміти сюжет Якщо ви любите складне, глибоке, насичене фентезі, та ще й хочете підтримати українську літературу — тоді я рекомендую саме цю книгу.Але якщо хочеться просто розслабитися за читанням — з цією книгою це точно не вийде 🥺Тому я ставлю їй 4/5 ⭐️.Я продовжу читати серію, але тільки тоді, коли матиму багато вільного часу.Але так — авторка геній однозначно 💖