Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжкові щоденники Насті ✨📝
Додано 19 лют 2025

Книжкові щоденники Насті ✨📝

@anastasiya_books13
Кількість підписників: 2 984
Фото: 1,660
Відео: 514
Посилання: 939
Опис:
Розповідаю про цікаві книги та ділюсь своєю думкою з вами ❣️📚 Адмінка @Anastasiya_13_13 Важливі посилання, реклама, співпраця, вішліст https://linktr.ee/anastasiya_books13
Джерело

Книжкові щоденники Насті ✨📝 | Відгук до Дівчинка, яка любила Тома Ґордона 🎾Автор: Стівен КінгОцінка:...

Логотип телеграм спільноти - Книжкові щоденники Насті ✨📝 Книжкові щоденники Насті ✨📝 @anastasiya_books13
360 Охват/переглядів 2026-01-29 17:21 Повідомлення №1906
Відгук до Дівчинка, яка любила Тома Ґордона 🎾Автор: Стівен КінгОцінка: 4/5 ⭐️ Видавництво: @ksd_boockclub#Відгук: Моя перша книга Кінга 🙈Взагалі я довго наважувалась на те, щоб познайомитися з цим автором, саме через те, що часто чула думки про те, як багато «води» в його творах. Але тепер я розумію, чому.У нас тут розповідається про маленьку 9-річну дівчинку, яка заблукала в лісі.Всю книгу ми спостерігаємо, як маленька Тріша бореться за життя, як вона виживає в таких умовах, бачимо її дії, її думки, її надії.Я дуже переживала за головну героїню. Коли здавалось, що все — вже кінець, вона, не дивлячись ні на що, набиралась сил і продовжувала боротьбу.Ще тут є елемент бейсболу, в якому я особисто не тямлю, але це мені не заважало зрозуміти й відчути атмосферу книги, бо навіть такі деталі були добре прописані.І ось ця «вода», так сказати, від Кінга допомагає побачити ну дуже реалістичну картину. Взагалі у мене особисто погано з фантазією, тому мені важко все детально візуалізувати, але навіть мені інколи ставало моторошно 😳А ще дуже часто бувало, що я не розуміла, де правда, а де уява — і це теж плюс того, як усе круто було описано.Загалом мені сподобалась ця історія, і я поставила їй 4/5 ⭐️.Обовʼязково продовжу знайомитись з автором, і я впевнена, що будуть твори, яким захочеться поставити найвищу оцінку. Саме тому цій книзі я поставила 4, а не 5