Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аналітичний Батон
Додано 14 лип 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Кількість підписників: 2 647
Фото: 3,800
Відео: 17
Посилання: 7,210
Опис:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton
Джерело

Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/150896981Пум-пум-пум...

Логотип телеграм спільноти - Аналітичний Батон Аналітичний Батон @analytics_baton
695 Охват/переглядів 2026-02-16 18:27 Повідомлення №9026
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/150896981Пум-пум-пум...а якось спокійно пройшов день. Кука - тихо, зранку ринок трішки потупив з цінами і поїхали по $213-214/т СРТ-порт працювати.А от сонях... тут ще є тяга. Заводи не до кінця покрили свої потреби ну і купують-купують. Але і пропозиція пішла. Багато тих, хто вчора рахував і пояснював чому семка має бути 35-40 тищ, в тиху продав по ~30 тищ. Як би розразунки розрахунками, а гроші в руцях хочеться потримати. Теоретично, воно зрозуміло і прогнозовано. Січень-березень це період коли багато продавців передають естафету по зберіганню семки заводам. Ну і соя дає жару. Переробники з такою силою тягнуть на себе боби, як наче це остання соя у Всесвіті. Такими темпами, до квітня-травня не буде чим торгувати. Соя пА 20000++ грн/т на заводах, а не гмо ще дорожче ))Найближчі тижні будуть цікаві тим, що буде то болото, то двіж, то знову болото, двіж. Причин достатньо, олія може зробити корекцію. А по корну свої приколи. Коротко - буде не нудно.