Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аналітичний Батон
Додано 14 лип 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Кількість підписників: 2 647
Фото: 3,800
Відео: 17
Посилання: 7,210
Опис:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton
Джерело

Аналітичний Батон | Короткий коментар по ринкам https://www.patreon.com/posts/150049849?pr...

Логотип телеграм спільноти - Аналітичний Батон Аналітичний Батон @analytics_baton
685 Охват/переглядів 2026-02-06 07:09 Повідомлення №8979
Короткий коментар по ринкам https://www.patreon.com/posts/150049849?pr=trueНу-с, ситуація цікавєйша1. Пшеницю не продам, бо хз що з нею буде. Хай полеже2. Кука - росте в ціні, нах її зараз продавати, хай полеже.3. Семка - ще буде рости, хай полеже.4. Соя - продав би але треба щоб ціна ще зросла. Хай полеже.А попит з кожним днем росте, росте і росте. От така сітуйовіна. То хоч фермер лив куку, а це вже і її затискають, бо запаси є у самих загартованих які просто так не віддадуть її в руки трейда.Ну по корну то тут ще є GoldTime, ніякої сильної конкуренції, торгуй-нєхАчу. Також, потрібно дивитися за Південною Америкою, вона може зробити сюрпризи і стане ще цікавіше.Семка - хоп-хоп і поїхали по трохи вгору, швидко якось.... думав трохи розтягнуть надовше корекцію, але шотА пішло не так і ву а ля знову ростемо.. і конкретно ростемо, як би 29000 грн/т СРТ за 48 олію вже можна.Пшеничка - росте по чуть. З пропозицією геть фігня. Більшість аграріїв зубами вчепилися і кажуть "Не віддам". Поки морози і не має розуміння шо і як з новим врожаєм, то з продажем пшениці старого врожаю можуть бути суттєві проблеми. А попит на неї трохи вверх.Ячмінь - 11200++ грн/т СРТ-порт 😳🙈🤪... без слів...Ринок трохи відійшов від свят, попит росте, а от потік зерна стає менше. Можемо газнути вверх по всьому.