Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Аналітичний Батон
Додано 14 лип 2024

Аналітичний Батон

@analytics_baton
Кількість підписників: 2 647
Фото: 3,800
Відео: 17
Посилання: 7,210
Опис:
https://analyticsbaton.wixsite.com/grain-ua Для зв'язку @Analiticheskiy_Baton
Джерело

Аналітичний Батон | Ринкові. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/142881043"Брат, да любиє д...

Логотип телеграм спільноти - Аналітичний Батон Аналітичний Батон @analytics_baton
647 Охват/переглядів 2025-11-05 18:26 Повідомлення №8504
Ринкові. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/142881043"Брат, да любиє деньгі, но кука в порту до 15-о чісла...", десь приблизно такі фрази чули продавці кукурудзи сьогодні. Це вже горить хата, гори і сарай. Довго трималися трейдери і пробували пропетляти. Реально, думав вже кіна не побачимо, але... "Братан, любиє деньгі только прівєзі.."Цікаво вийшло, то сонях двіжує, а по корну тихо. Сонях потух (на пару тижнів) і шоу переїхало на ринок кукурудзи. Ціни ~$210/т СРТ і десять тищ теж вже є. Проблем накопичилося више криши, навряд за сьогодні-завтра їх розкидають. Тому, ситуація з ціною +/- зрозуміла.Також, пішов двіж по сої. Врожай цього року д@@@мо, а споживання шротів ніхто наче не відміняв. Тому, і експорти, і переробники дубасяться за партії сої. Перевага поки у переробників, без мит, тихенько віддавав сою, потримав грошики в руках і пішов їх розносити за техніку, добрива, хімію, насіння. А от на експортерів віддав, мита сплати... потім хз як гроші назад витягнути, така собі ідєйка. Але, є чуваки які кажуть "Із принципа буду соєй тАргавать на експорт" і поки сидять на сої та не продають (але, може це і правильно так).Ціни на боби вгору. І взагалі, ще рано, дуже рано розчаровуватися по сої, вона ще покаже прибуток, але тільки терплячим. А далі... стоп-стоп-стоп... харе цих логнрідів, пора відпочивати 😄