Джерело
Аналітичний Батон | Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/125192745?utm_campai...
607 Охват/переглядів
2025-03-26 19:46
Повідомлення №7106
Ринкові угоди. Фінішhttps://www.patreon.com/posts/125192745?utm_campaign=postshare_creator&utm_content=android_shareСиплеться на вечір ринок по багатьом позиціям. Куку ще тримали вдень, але... під вечір полізло - стоп, -100, -200 грн.Об'єктивно, ми досить дорогі і ось зараз нас можуть приземлити. Імпортери хоч і контрактують, але в більшості випадків торгівля йде по невеликим партіям. На Туреччину пропонували хендік корну, але бажаючих глитнути цей об'єм не було. А Туреччина, до речі, була ще самою жвавою країною яка генерувала попит на українське походження.По семці теж трималися і на вечір махіна на букву "Ке" вирішала прокатати всіх вниз. Хоча, пониження вже як декілька днів напрошується. Пропозиція значна, деякі заводи набралися соняху аж на травень. Тому логічно, що хтось починає хитати лодку. Ну і ще негативний момент для ринку - семки то дофіга на запасах. А от соя поки стабільно +/- , шо по імпортерам, шо у нас на базарі. Ринок чекає на звіт USDA з прогнозом посівних площ в США (вчора трішки по це писав https://t.me/analytics_baton/7097), тому, до понеділка руху на біржі може і не бути. На мою думку, посівні площі під соєю просядять в США проти минулого року. Тому, це може послужити гарним старому що бще раз пощупати 1080 центів на біржі.Короч, трохи нєгатівчика плюхнув в ринок і тихо сховаюся у кущі... але, це не відміняє того факту, що по багатьом культурам ми можемо почати спуск по цінам.