Громадський діяч Іван Сасін на правах реклами повідомляє, що вже три роки бореться з Євгеном Диканем ✍🏻Чому в нинішніх реаліях не працює і не спрацює інститут викривальників 🍾*В цьому місці десь киває головою суддя-викривачка ГольникТак от, викривання як таке має сенс в умовах в цілому працюючої системи і коли предмет викриття є радше винятком, багом, а не правилом 🚫Коли викривальник своїм викриттям лише ілюструє загальну практику, то не отримує нічого, окрім проблем для себе ж 😶, це до 30 годіків треба б розуміти 🤔Чому, наприклад, адвокат не може здати всіх суддів, які беруть. Відповідь — а хто з цим адвокатом «працюватиме» далі?От і Іван Сасін, влізшив цю історію, не оцінив свої спроможності. Але які до нього запитання — він колись опублікував скріншоти з сервісу Getcontact і зʼясувалося, що в рідного батька він підписаний «конченый долбоеб». Ми, ані вперше, ані востаннє, не коментуємо цей факт, коментуємо лише факт публікації цього з власної волі 🤯Вань, дивись, можливо на аналогії буде простіше ⬇️Переважна більшість жінок займається оральним сексом, але в цілому (за незначним винятком) ніхто не ходить і не називає сама себе защоканкою. Вань, от ти виглядаєш винятком 🙃
Нам ще з 2015 року достеменно відомо, що анонси на сайті міськради публікуються заднім числом 🤫Дати правлять вручну і свого часу ще Мамай не гребував цим способом, аби в останній момент перед сесією публікувати проєкти рішень та формально виконувати вимогу про оприлюднення та виносити на голосування зранку те, що буквально писалося вночі 🫥Більше всього з цього приводу скаржився, звісно, Вадим. Вадиме, ти не міг цього не знати, бо спільна Полтава і спільні інсайдери🤫І що тепер робить спільнодія та комунікація в обличчі Катерини Бабіч? Викладає прес анонс заднім числом. Кому цікаво — можете вчитатися в розʼяснення фахівця з достатнім рівнем експертних знань 👌Катя, твій звіт з ІРТ і шлюхами (тут можна було написати просто шлюхами) це те саме, якби ви з Вадимом один одного похвалили під ковдрою перед сном і він тебе ще погладив по голові. Який в цьому сенс? А ми дамо відповідь який — з кожним днем на корупційній і понятійній розтяжці все складніше приховувати реальність в ростовому костюмі єдинорога 🦄
Партія Слуга народу вважає, що серед них є герої 🤣Особливо героїчних навіть помістили на спеціальний слайд 📊Ми то в цілому не проти, але давайте по порядку 👇🏻🥊 Антон Ярмолюк героїчно продовжує існування з рекетною кримінальною справою та відбитим років з 13 мозком🍼 морально героїчна поруч із мером Кременчука Малецьким Юлія Цибульська точно заслуговує бути на цьому слайді. Адже вдоволений мер, вдоволені кременчучани👨⚖️ Олександр Лемешко як справжній герой продовжує готувати юристів для найбільш правової держави світу, менш героїчна людина давно б покинула це робити💃 Анжела Прушковська героїчно вміє чекати (прямо як жінки із партії Батьківщина). А чекає вона коли і до неї опуститься мандат облради за партійним списком. Нічого, ще пару років без виборів, все буде🤯 Ольга Величко — тут можна погодитися — вислуховувати бред Ямщикових, будучи заступником Катерини і роблячи вигляд, що їхні слова мають суть, а не є просто звуками і фантазіями, це направду геройство. Мене б поплавило в перші півгодини🥄 Олексій Мовчан такое герой. Бути племінником Шаповалова в Кременчуці це не те що срібна ложка в роті, це срібна анальна пробка можливо чужа, можливо в ротіГотуйте петицію, всім героїв України! Слухайте, у вас там звʼязок з реальністю зовсім втрачено? Ви що, в танку горіли чи на фронті? Ви блядь просто партквитки оформили, це в 2024 робити дебілізм, а не геройство. Партія влади ще стане для вас проблемою. Запитайте у Шаповалова 🫡Герої 🤦🏼♀️
Невеличкий розклад від автора каналу як політичного куколда 🫡Полтавщина пише про військову адміністрацію в Полтаві. При всій повазі (не іронічній), лежить це на сьогодні в площині фантазій 💤В. о. Мера від слуги — це рядочок, що світиться зеленим в партійній табличці, а в цій партії це дохуя. Катерина в кріслі — це +1 до керманичів облцентрів на слайді, а вже це — дохуя в будь-якій партії. Ніхто від цього просто так не відмовиться, бо це складно знайти і легко втратити ✍🏻По-друге, знімати секретаря від СН, щоб зробити ВЦА виглядає нелогічним бодай з тієї сторони, що коаліція працює. Змінитися ситуація може тільки якщо рада прийде до колапсу. Та і в цьому випадку життєздатніше виглядає заміна на іншого служного кандидата. Не варто також забувати і про анальний біль, що виник у ОП в результаті впровадження ВЦА в межах міста Чернігів 🌆 Ну і по-третє, тут вже як версія, виступаючи інсайдером такої інформації, видає бажане за дійсне Антон Ярмолюк. В останнього ж, дві вологі фантазії — як він очолює місто та відправляє в нокаут Усика. На сьогодні, реалістичність першої і другогї оцінюємо на одному рівні. Підсумовуючи, не ставте ставки на ВЦА та не вкладайтеся в «проекти», з нею повʼязані. Бо один потенційний секретар 🥊 досі з боргами не може розрахуватися, які брав під майбутнє володарювання. Фʼючерсні інвестиції та полтавська політика — речі несумісні💵А те, що навіть Валюху покликали на збіговисько, а в. о. Секретара ні — це серйозний сигнал Ямщиковим, нічого доброго в цьому немає, втім поки що в ОП від Катерини більше плюсів, аніж проблем. А ми в куколд-стилі продовжуємо спостерігати 🫡