Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Полтавський Аналіст
Додано 14 лип 2024

Полтавський Аналіст

@analist_pl
Кількість підписників: 1 080
Фото: 1,110
Відео: 132
Посилання: 97
Опис:
Аналітика місцевої політики
Джерело

Полтавський Аналіст | Днями Олексій Чепурко вирішив продемонструвати жлобство економність та...

Логотип телеграм спільноти - Полтавський Аналіст Полтавський Аналіст @analist_pl
1 100 Охват/переглядів 2025-02-12 10:09 Повідомлення №973
Днями Олексій Чепурко вирішив продемонструвати жлобство економність та замість проведення соціологічного дослідження вирішив запитати у підписників в інстаграмі та фейсбуці — яка головна проблема у місті Не будемо опускатися до очевидних порівнянь, що головна проблема на фото (перше зображення), бо Олексій явно не головний герой полтавського серіаліті 🔨Для порівняння ж, одразу скажемо, вийшло теж так собі, у Пархоменка соціологію провели і ми вже бачимо ознаки цього Вочевидь заміри показали — є запит на дослівно «досвідченого господарника»🔨. Валєрчик велосипеда вирішив не вигадувати, так прямо і підписався (зображення номер два). Ба більше, тезу про «досвідченого господарника» вирішили підтверджувати голосами однодумців, Женя «Надо-Двигаться-Дальше» Дикань, вітаючи Пархоменка з днем народження, використовує саме це формулювання (фото номер три). І все б нічого, якщо не дивитися в біографію Валерія Олексійовича, який є керівником клерків в апаратах різних рівнів упродовж десятиліть. Ось основні віхи ⬇️Випускник інституту держуправління, завідувач організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Полтавської обласної ради, керівник апарату Полтавської обласної організації Партії регіонів, заступник голови та керівник апарату Полтавської ОДА, орговик на виборах, а потім заступник Мамая та Ямщикової 💅🏻Можливо, робота з такими керівниками і змусила Вас повірити в себе, але. Валерію Олексійовичу, скільки б ви не колупали асфальт для фото (номер чотири), не забувайте (бо ми памʼятаємо), — все, що ви бачили останні 30 років це червоні килими ОДА та зелені килими міськради, а функція ваша всі ці роки була нагинати клерків з начосом на голові і дбати про те, щоб «как бы чего не вышло» 📑Замість висновків: доки персонаж, який тягне на господарника, займається словоблудством без мети, інші ліплять господарника з того, хто ним не є та навіть собачу будку не збудував. Тільки не треба фотографуватися на наступному тижні на КАТП 1628, будь ласка. Люди завжди, навіть підсвідомо, знають коли їх найобують, не забувайте 🗽